passat

Artykuły - Passat (73)

 • Ciężarówka wjechała w uczestników kolizji. Nie żyje 60-latka

  Ciężarówka wjechała w uczestników kolizji. Nie żyje 60-latka

  Na drodze krajowej nr 74, gdzie w miejscowości Płoskie niedaleko Zamościa (Lubelskie) doszło dzisiaj do wypadku, przywrócono już normalny ruch - poinformowała policja. W wypadku zginęła jedna osoba.
 • Co myślisz o Passacie? Amerykanie go pokochali!

  Co myślisz o Passacie? Amerykanie go pokochali!

  Volkswagen Passat od wielu lat stanowi marzenie niezliczonych polskich kierowców. Okazuje się, że niemiecki pojazd klasy średniej przypadł też do gustu Amerykanom.
 • Tani i prosty w naprawie - używany Passat B4

  Tani i prosty w naprawie - używany Passat B4

  Passat B4 uchodzi za wzór auta o niskich kosztach eksploatacji. Niestety, z roku na rok jest coraz starszy, a liczba wartych uwagi egzemplarzy maleje.
 • Za 0,5 sekundy dojdzie do groźnego wypadku...

  Za 0,5 sekundy dojdzie do groźnego wypadku...

  W Warszawie na skrzyżowaniu ulicy Ciołka z ulicą Brożka volkswagen passat jadący od ul. Obozowej uderzył w wyjeżdzającego z ul. Brożka renaulta.
 • Zawarcie umowy objęcia akcji w spółce zależnej Passat - Stal S.A.

  Raport bieżący nr 25/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd BOWIM S.A. (dalej: "Spółka") informuje, iż w dniu dzisiejszym, tj. 21 grudnia 2012 r. podpisał umowę objęcia akcji w spółce zależnej Passat - Stal S.A.. Objęcie akcji odbyło się w ramach podwyższenia kapitału zakładowego spółki zależnej dokonanego na mocy uchwał podjętych na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu w dniu 21.12.2012 roku. Kapitał zakładowy spółki zależnej Passat - S
 • Skąd się bierze fenomen używanego VW Passata?

  Skąd się bierze fenomen używanego VW Passata?

  Im starszy, tym droższy od... swoich rówieśników. Solidne zabezpieczenie antykorozyjne i szerokie zaplecze tanich części zamiennych to główne czynniki hamujące spadek wartości VW Passata.
 • Nowy prezes w spółce zależnej BOWIM S.A.

  Z dniem 1 września 2012 roku nowym prezesem zarządu PASSAT-STAL S.A., spółki zależnej BOWIM S.A. (GPW: BOW), został Mieczysław Tarczyński. Powołanie nowego prezesa jest kolejnym etapem rozwoju spółki zależnej, której celem jest istotne podwyższenie rentowności spółki. Mieczysław Tarczyński, powołany pod koniec sierpnia br. na nowego prezesa zarządu Passat-Stal S.A., posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe. Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej.
 • BOWIM S.A.: Zakończenie dużej inwestycji w spółce zależnej

  Grupa BOWIM (GPW: BOW) - dystrybutor na rynku wyrobów hutniczych - zakończyła inwestycję w spółce zależnej Passat-Stal, polegającą na rozbudowie zakładu serwisu stali w Płocku oraz na wdrożeniu nowej technologii przetwarzania blach o szerokim zakresie grubości. Spółka zależna emitenta, Passat-Stal, zajmuje się przetwórstwem oraz usługami cięcia i przetwarzania stali.
 • Passatem da się jeździć po lodowcu. Mamy film na dowód

  Passatem da się jeździć po lodowcu. Mamy film na dowód

  W ciągu minionych czterech dekad linie produkcyjne w fabrykach Volkswagena opuściło ponad 15 milionów egzemplarzy vw passat.
 • Pojedynek gigantów - passat B5 czy mondeo III?

  Koszty utrzymania samochodu rosą z każdym dniem. Na galopujące ceny paliw nie mamy, niestety, wpływu - mamy za to decydujący głos w kwestii tego, jakie auto kupić.