paski

Artykuły - Paski (29)

 • Ubrania w paski – to będzie modne wiosną!

  Ubrania w paski – to będzie modne wiosną!

  Kojarzą się z przystojnymi marynarzami i gwiazdami Hollywood lat 50. Wylansowała je sama Coco Chanel, a z upodobaniem nosiła Audrey Hepburn. Paski – bo o nich mowa – ponownie opanują nasze szafy. Ten klasyczny wzór w przeróżnych wariacjach pojawi się w najnowszych kolekcjach wiosna/lato 2019. Przyglądamy się pomysłom największych projektantów i radzimy, na które trendy warto postawić w tym roku.
 • Jak skutecznie wybielić zęby

  Jak skutecznie wybielić zęby

  Każda z nas może mieć śnieżnobiały uśmiech! Wybierz tylko metodę wybielania najlepszą dla siebie.
 • Paski - hit sezonu

  Paski - hit sezonu

  Są hitem sezonu! Wybierz najlepsze dla siebie i połącz z pięknymi dodatkami.
 • Depilacja intymna

  Depilacja intymna

  Coraz więcej kobiet depiluje włoski z okolic bikini. Całkowicie lub pozostawia seksowny pasek. Oto rady specjalistki, jeśli będziesz to robić pierwszy raz.
 • Jak zrobić z dzieckiem ozdoby na wielkanocny stół?

  Jak zrobić z dzieckiem ozdoby na wielkanocny stół?

  Wiosna, a już szczególnie czas tuż przed Wielkanocą, to doskonały moment na robienie przeróżnych ozdób, które ożywią nasze mieszkanie. Warto w te prace włączyć nasze pociechy, bo nie od dziś wiadomo, że robótki ręczne rozwijają ich kreatywność, wyobraźnię i zdolności manualne.
 • Radwańska opala się w paski, je kebaby i kocha buty

  Radwańska opala się w paski, je kebaby i kocha buty

  Początki kariery Agnieszki Radwańskiej to podróże starym Oplem i tanie noclegi w akademikach. Teraz jedna z najlepszych tenisistek świata przyzwyczaiła się do wyższego standardu życia, jednak nie nabrała cech gwiazdy i stara się zachować normalność.
 • Jak łączyć wiosenne desenie?

  Jak łączyć wiosenne desenie?

  Jakie desenie są najmodniejsze? Jak dobrać je do figury? W jaki sposób połączyć ze sobą różne wzory, aby uzyskać interesujący efekt i uniknąć modowej wpadki? Sprawdź, co i jak się nosi w tym sezonie!
 • Modne dodatki - trendy jesień 2009

  Modne dodatki - trendy jesień 2009

  Duże naszyjniki, wysokie buty, małe torebki i szykowne kapelusiki będą podkreślać nasz styl tej jesieni.
 • W marynarskim stylu

  W marynarskim stylu

  Paski, morskie motywy, czerwień, biel i granat - to styl marynarski, który wraca co roku latem.

Filmy - Paski (1)

 • Martwe ciała zwierząt jako modne dodatki?!

  Polska projektantka Monika Jarosz, na co dzień mieszkająca i tworząca w Paryżu, wpadła na oryginalny, aczkolwiek nieco szokujący pomysł. Wykorzystuje odpowiednio spreparowane ciała australijskich ropuch olbrzymich, by szyć z nich portmonetki, torebki i paski. Od innych skórzanych akcesoriów odróżnia je fakt, że zachowują one najdrobniejsze szczegóły anatomii tych stworzeń. Projekty Jarosz robią furorę w ekskluzywnych butikach w Paryżu, Nowym Jorku, a nawet Tokio. Za portmonetkę z ropuchy trzeba zapłacić 250 euro, a za torebkę uszytą z tych płazów - nawet 1200 euro.