pasje

Artykuły - Pasje (160)

 • Przebudzenie Mocy (szkoleniowej?), czyli parę słów o tym, jak pasja do fantastyki wzbogaca profesjonalny rozwój biznesu

  Wchodzę do niedużej i blado oświetlonej salki. Na środku ogromny i ciężki stół konferencyjny, na nim mały rzutnik i cała masa splątanych kabli, które wyłaniają się spośród niedużych, gęsto ustawionych butelek wody mineralnej. Pomiędzy nimi kartki, materiały ksero, długopisy firmowe i markery.
 • Pasja w biznesie pilnie poszukiwana

  Pasja w biznesie pilnie poszukiwana

  Zanim Thomas Edison odkrył żarówkę, wykonał ponad 11 000 nieudanych prób, a zanim Stephen King został najbogatszym pisarzem na świecie, jego powieści odrzucili wszyscy wydawcy. Obaj jednak robili to, co sprawiało im przyjemność i nie przejmowali się porażką. Edison kochał wynalazki, a King marzył tylko o tym, by pisać. Siłą napędową wszystkich ich działań była pasja, którą systematycznie wprowadzali w życie. To właśnie ona od wieków wyznacza kierunek ludzkich działań, pomaga odnosić sukcesy i pozwala dużo zarobić.
 • Jacek Lenartowicz: Ryśki to fajne chłopaki

  Jacek Lenartowicz: Ryśki to fajne chłopaki

  Szczery, zabawny facet - tak charakteryzuje swoją postać. - Chętnie zaprosiłbym go na koniak, cygaro lub grilla, czyli moje pasje, które uwielbiam dzielić z prawdziwymi przyjaciółmi - przyznaje Jacek Lenartowicz, gwiazda serialu "Pierwsza miłość".
 • Mularuk: Westerny to moja pasja

  Mularuk: Westerny to moja pasja

  - Kocham westerny, to moja wielka pasja - powiedział Piotr Mularuk, reżyser filmu "Yuma" Obraz z udziałem z Jakuba Gierszała, Katarzyny Figury i Tomasza Kota będzie miał swoją premierę 10 sierpnia.
 • Jerzy Schejbal: Głowa aktorskiej rodziny

  Jerzy Schejbal: Głowa aktorskiej rodziny

  Ma dwie pasje: góry i aktorstwo. I jedną wielką miłość od lat: swoją wspaniałą rodzinę.
 • Badanie: Internet poprawia jakość życia osób starszych

  Internet poprawia jakość życia i pozwala na rozwój osobisty - wynika z badania przeprowadzonego wśród osób w wieku 50+. Dzięki korzystaniu z sieci osoby dojrzałe rozwijają swoje pasje, uczą się nowych rzeczy, a także włączają się w życie społeczności.
 • Czuje się spełniona

  Czuje się spełniona

  Łączy dwie, bardzo różne pasje. Jest aktorką i... psychoterapeutką. - Zrealizowałam życiowe plany i robię to, co kocham - mówi z uśmiechem Hanna Dunowska.
 • Pasja wg św. Łukasza, Pendereckiego i Jarzyny

  Pasja wg św. Łukasza, Pendereckiego i Jarzyny

  31 marca i 1 kwietnia 2012 w Alvernia Studios pod Krakowem odbędzie się prapremiera Pasji wg św. Łukasza Krzysztofa Pendereckiego w reżyserii Grzegorza Jarzyny.
 • Muzyka to jej pasja

  Muzyka to jej pasja

  Uczestnicy programu mogą liczyć na jej wsparcie. Dobrze pamięta, jak sama stawała przed jury.
 • Kobieta z pasją

  Kobieta z pasją

  Karczowanie lasu tropikalnego i rajd przez pustynię! Trudno w to uwierzyć, ale właśnie takie wyzwania najbardziej pociągają Annę Dereszowską.