pasażerowie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Pasażerowie (2016, reż. Morten Tyldum) ,

Artykuły - Pasażerowie (524)

Filmy - Pasażerowie (13)

 • O krok od tragedii w wesołym miasteczku

  Ogromna proca, atrakcja wesołego miasteczka w Panama City Beach na Florydzie, uległa awarii tuż przed wystrzeleniem dwójki śmiałków. Po zwolnieniu urządzenia przez pracownika, jedna z lin utrzymujących procę pękła i podarła się na strzępy. Na szczęście urządzenie nie uruchomiło się, a pasażerowie nie zostali wyrzuceni w powietrze. Właściciele ośrodka reklamowali, że urządzenie wystrzeliwuje swoich pasażerów z prędkością ponad 160 km/h. (STORYFUL/x-news)
 • Szalony kierowca. Autobusem pełnym ludzi przez zalany most

  Szalony czy odważny i pewny swoich umiejętności?
 • Podniebny pasażer na gapę. Jak się tam znalazł?

  Dla tego mężczyzny nadchodzący lot motolotnią zapowiadał się rutynowo. Jednak tuż po starcie oczom pilota ukazał się niezwykły widok. Na jednym ze skrzydeł spał... kot. Podmuch zimnego powietrza obudził zwierzę, które w przerażeniu próbowało się schować. Mężczyzna był zmuszony do szybkiego lądowania, aby odstawić zwierzę w bezpieczne miejsce. Po tym zabawnym incydencie, kot został maskotką szkoły lotniczej. (STORYFUL/x-news)
 • Bijemy rekord. Ponad 40 mln pasażerów na polskich lotniskach

  Porty lotnicze w Polsce jeszcze nigdy nie rosły tak szybko. W ubiegłym roku przekroczyły razem magiczną granicę 40 mln pasażerów. W porównaniu z ubiegłym rokiem oznacza to, że polskie porty obsłużyły o ponad 6 mln pasażerów więcej, a wzrost w skali roku wyniósł ok. 17,7 procenta – pokazały wyliczenia Fly4free.pl.