pasażerowie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Pasażerowie (2016, reż. Morten Tyldum) ,

Artykuły - Pasażerowie (524)

 • LOT rozpoczął się strajk, spółka zrealizuje loty?

  LOT rozpoczął się strajk, spółka zrealizuje loty?

  Kilkadziesiąt osób pikietą po godzinie 5 rano w siedzibie PLL LOT rozpoczęło w czwartek strajk. Związkowcy zapowiadają strajk "do skutku". Spółka zapewnia, że żaden rejs tego dnia nie zostanie odwołany z powodu strajku. Pierwszy rejs o 7.15 odbył się zgodnie z planem. Związki zawodowe domagają się przywrócenia zwolnionej dyscyplinarnie działaczki związkowej do pracy.
 • Bijemy rekord. Ponad 40 mln pasażerów na polskich lotniskach

  Bijemy rekord. Ponad 40 mln pasażerów na polskich lotniskach

  Porty lotnicze w Polsce jeszcze nigdy nie rosły tak szybko. W ubiegłym roku przekroczyły razem magiczną granicę 40 mln pasażerów. W porównaniu z ubiegłym rokiem oznacza to, że polskie porty obsłużyły o ponad 6 mln pasażerów więcej, a wzrost w skali roku wyniósł ok. 17,7 procent - pokazały wyliczenia Fly4free.pl.
 • 101 pomysłów na podróż i ponad 5,8 mln pasażerów w 2017 r.

  101 pomysłów na podróż i ponad 5,8 mln pasażerów w 2017 r.

  W 2017 r. z krakowskiego lotniska skorzystało ponad 5,8 mln pasażerów; w grudniu obsłużono niemal o 1/4 więcej pasażerów niż w ostatnim miesiącu 2016 r.
 • Kraków Airport przekroczył poziom 5 mln pasażerów w ciągu roku

  Kraków Airport przekroczył poziom 5 mln pasażerów w ciągu roku

  Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice odprawił w czwartek 5-milionowego pasażera w tym roku. Tym samym krakowskie lotnisko, jako pierwszy polski port regionalny dołączyło do grona średniej wielkości lotnisk europejskich.
 • Kaczyński: Polska potrzebuje dużego lotniska

  Kaczyński: Polska potrzebuje dużego lotniska

  Polska potrzebuje dużego, centralnie położonego międzynarodowego lotniska, powiedział Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla Radia Białystok.
 • Lotnisko Chopina obsłużyło 12-milionowego pasażera

  Lotnisko Chopina obsłużyło 12-milionowego pasażera

  Warszawskie Lotnisko Chopina obsłużyło w tym roku już 12 mln pasażerów, to rekord w historii portu - poinformował rzecznik lotniska Przemysław Przybylski.
 • Nadchodzi transportowa rewolucja PiS

  Nadchodzi transportowa rewolucja PiS

  Dojeżdżając codziennie do pracy czy tylko w weekendy do rodzin, mamy spory wybór możliwości transportowych. Oczywiście bogatszy na liniach między większymi ośrodkami, a mniejszy na peryferiach.
 • Polacy latają coraz częściej. Liczba pasażerów może wzrosnąć do 60 mln

  Polacy latają coraz częściej. Liczba pasażerów może wzrosnąć do 60 mln

  Polskie lotniska obsłużyły w ubiegłym roku ponad 30 mln pasażerów, a według prognoz ta liczba podwoi się do 2030 roku. Rośnie również ruch lotniczy z i do Polski oraz w ogóle w polskiej przestrzeni powietrznej. Rodzimy rynek lotniczy jest jednym z najszybciej rosnących na tle pozostałych państw Unii. To wyzwanie zarówno dla linii lotniczych, jak i dla całego sektora. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej w ciągu kolejnych kilku lat zamierza przeznaczyć miliard złotych na inwestycje, aby sprostać rosnącym potrzebom rynku.
 • Rośnie liczba skarg na linie lotnicze

  Rośnie liczba skarg na linie lotnicze

  Wściekli pasażerowie koczujący na walizkach - to staje się normą. Ten rok będzie rekordowy pod względem liczby skarg na linie lotnicze. Dane Urzędu Lotnictwa Cywilnego są jednoznaczne: od czerwca do sierpnia Polacy złożyli 1308 skarg, czyli o ponad 30 proc. więcej niż w roku poprzednim. W porównaniu do wakacji 2014 r. liczba ta zwiększyła się o ponad 50 proc. To i tak kropla w morzu - z badań wynika, że ponad 90 proc. pasażerów nie dochodzi swoich praw, akceptując niedogodności.
 • Komornicy szukają pasażerów na gapę

  Komornicy szukają pasażerów na gapę

  O 290 mln zł upominają się komornicy od pasażerów na gapę. Zaległości będą mniejsze, jeśli w pojazdach rozpowszechnią się automaty biletowe - informują "Puls Biznesu".

Filmy - Pasażerowie (12)

 • Szalony kierowca. Autobusem pełnym ludzi przez zalany most

  Szalony czy odważny i pewny swoich umiejętności?
 • Podniebny pasażer na gapę. Jak się tam znalazł?

  Dla tego mężczyzny nadchodzący lot motolotnią zapowiadał się rutynowo. Jednak tuż po starcie oczom pilota ukazał się niezwykły widok. Na jednym ze skrzydeł spał... kot. Podmuch zimnego powietrza obudził zwierzę, które w przerażeniu próbowało się schować. Mężczyzna był zmuszony do szybkiego lądowania, aby odstawić zwierzę w bezpieczne miejsce. Po tym zabawnym incydencie, kot został maskotką szkoły lotniczej. (STORYFUL/x-news)
 • Bijemy rekord. Ponad 40 mln pasażerów na polskich lotniskach

  Porty lotnicze w Polsce jeszcze nigdy nie rosły tak szybko. W ubiegłym roku przekroczyły razem magiczną granicę 40 mln pasażerów. W porównaniu z ubiegłym rokiem oznacza to, że polskie porty obsłużyły o ponad 6 mln pasażerów więcej, a wzrost w skali roku wyniósł ok. 17,7 procenta – pokazały wyliczenia Fly4free.pl.
 • PKP powinny płacić za wyrządzone szkody

  Gdy opóźnienie pociągu spowodowało, że nie mogliśmy na przykład skorzystać z biletów na letni festiwal, uciekł nam samolot do wakacyjnego kurortu czy dalszy przejazd innym pociągiem, istnieje szansa aby uzyskać od przewoźnika adekwatną rekompensatę.