pasażer na gapę

Artykuły - Pasażer na gapę (3)

 • Pasażerowie na gapę są winni kolejom ponad 197 mln złotych

  Pasażerowie na gapę są winni kolejom ponad 197 mln złotych

  Przed laty popularna piosenka namawiała do tego, aby nie tylko wsiąść do byle jakiego pociągu, ale też nie dbać ani o bagaż, ani o bilet. Jak pokazują dane Krajowego Rejestru Długów, słowa te stały się inspiracją dla wielu Polaków - szczególnie, gdy chodzi o jazdę koleją bez ważnego biletu. Obecnie w bazie danych biura informacji gospodarczych KRD notowanych jest prawie 240 tysięcy osób, których łączny dług wobec kolei wynosi ponad 197 mln złotych.
 • Bez biletu do Pendolino? Zamiast 650 złotych zapłacisz 130

  Bez biletu do Pendolino? Zamiast 650 złotych zapłacisz 130

  PKP Intercity radykalnie obniża opłatę dodatkową, jaką trzeba uiścić za wejście na pokład pociągu Pendolino bez ważnego biletu na przejazd. To skutek licznych skarg pasażerów na horrendalnie wysoką karę.
 • "Ups! Arka odpłynęła...": Żak chodzi z Barcisiem na głowie!

  "Ups! Arka odpłynęła...": Żak chodzi z Barcisiem na głowie!

  Przed dwoma dniami odbierał Wiktora, a dziś na głowie wyhodował... stwora. Gwiazda "Rancza" Cezary Żak ma przechlapane. W animacji "Ups! Arka odpłynęła..." ociężały Moby - bohater, któremu podkłada głos, nie załapał się na pokład arki Noego! A ponadto padł ofiarą irytującego pasożyta. Mackowatego Szałaputa, pasażera na gapę na głowie Moby'ego, brawurowo zagrał Artur Barciś.

Filmy - Pasażer na gapę (9)