party

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Party (2017, reż. Sally Potter) ,

Artykuły - Party (247)

 • Discopolowy skandal w Częstochowie

  Discopolowy skandal w Częstochowie

  Reklamowana jako "największa impreza w regionie" częstochowska Disco Vanila Party zakończyła się skandalem - donosi lokalna "Gazeta Wyborcza".
 • Do domu, ogrodu i w podróży

  Do domu, ogrodu i w podróży

  Egzotyczne bibeloty, podróżnicze gadżety inspirowane Nowym Jorkiem i akcesoria na efektowne garden party - to inspiracje dla domu i ogrodu, które znajdziemy latem w Empiku.
 • Rewolucja od święta

  Rewolucja od święta

  W wigilijne wieczory Małgosia z mężem zapraszają znajomych na "after party". Dla Katarzyny i jej przyjaciółek tradycją stały się "zjazdy bożonarodzeniowe". Oprócz kolęd lecą stare przeboje, bigos je się prosto z garnka, no i można ubrać się swobodniej. Dla wielu z nas Boże Narodzenie wśród znajomych stało się równie ważne jak to tradycyjne, celebrowane z rodziną. Bo skoro przyjaciele są dla nas ważni na co dzień, to chcemy z nimi dzielić też radość świąt.
 • Absurdalne postulaty nieznanych partii

  Absurdalne postulaty nieznanych partii

  Zapewne wszyscy pamiętamy postulaty, założonej w 1990 roku, Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Prezentujemy wam subkiektywny wybór najbardziej nietypowych partii świata i ich zaskakujących programów wyborczych.
 • Gwiazda "Czarownicy z Delaware" traci blask?

  Gwiazda Christine O'Donnell, kontrowersyjnej kandydatki Republikanów do Senatu ze stanu Delaware, wydaje się blaknąć. Fascynująca media O'Donnell nie zdobyła nowych zwolenników po wystąpieniu w dwóch publicznych w tym tygodniu.
 • Botoks party

  Botoks party

  Twoja koleżanka wróciła do pracy po weekendzie wyraźnie odmłodzona. Mówi, że odwiedziła Spa? Nie wierz. Z pewnością jej zmarszczki zniknęły dzięki odwiedzeniu pewnej imprezy...
 • "Sex party" - nowy zwyczaj w USA

  "Sex party" - nowy zwyczaj w USA

  W USA nowe święto. Czy przyjmie się też w UK? Pary oczekujące dziecka urządzają party dla przyjaciół i znajomych, kiedy poznają już płeć dziecka.
 • Robi imprezę... zapłodnieniową!

  Robi imprezę... zapłodnieniową!

  O tym, jak zorganizować imprezę zapłodnieniową, wie najlepiej Juliette Lewis. Aktorka miała już okazję urządzić takie niekonwencjonalne party. Oczywiście tylko dla potrzeb filmu.
 • Krzysztof Ibisz rozkręca imprezę

  Krzysztof Ibisz rozkręca imprezę

  Już we wrześniu Krzysztof Ibisz zaprosi do udziału w nowej, spektakularnej zabawie dla całej rodziny - Start the Party!.Dziennikarz jest kolejną polską gwiazdą, która uczestniczy w lokalizacji najnowszych gier na PlayStation.
 • Krzysztof Ibisz rozkręca imprezę na PS3

  Krzysztof Ibisz rozkręca imprezę na PS3

  Znamy już pierwszego z celebrytów, którzy wezmą udział w lokalizacji najnowszych gier Sony na PlayStation 3 - to "wiecznie młody i wystylizowany" Krzysztof Ibisz.