partnerstwo

Artykuły - Partnerstwo (185)

 • Amillidius: Marketing — nowoczesna filozofia przedsiębiorstwa

  Amillidius: Marketing — nowoczesna filozofia przedsiębiorstwa

  Firma reklamowa Amillidius pomaga przedsiębiorcom rozwijać działalność poprzez pozyskiwanie nowych klientów. Firma posiada najbardziej nowoczesne narzędzia marketingu cyfrowego w swoim arsenale, a zintegrowane podejście opiera się na aktualnych trendach.
 • Rząd zachęca do PPP

  Rząd będzie zachęcał samorządy do udziału w projektach w formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP) - zadeklarował w sobotę wiceminister inwestycji i rozwoju Witold Słowik. Jak przypomniał, obecnie projektów PPP jest 116 o wartości ok. 6 mld zł.
 • Partnerstwo Publiczno-Prywatne: Będzie więcej inwestycji

  - Najcenniejsza jest wiedza, która wynika z doświadczenia - tak uważa Jacek Terebus, wiceprezydent Płocka. Tak zaczyna opowiadać jak powstał pomysł władz samorządowych miasta na zorganizowanie w tym tygodniu Międzynarodowego Forum Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP).
 • Inwestycyjne zabiegi publiczne kontra wzrost gospodarczy

  Inwestycyjne zabiegi publiczne kontra wzrost gospodarczy

  Przytłoczone bagażem zadłużenia kraje myślą dziś raczej o ograniczaniu wydatków... W Polsce jest zresztą podobnie: nasz kraj dopiero co wyszedł z procedury nadmiernego zadłużenia i na wielkie szaleństwa finansowe pozwolić sobie nie może.
 • Mężczyzna nie lubi związków. Jest myśliwym

  Mężczyzna nie lubi związków. Jest myśliwym

  Kobiety wyobrażają sobie suknię z białym welonem, rycerza na koniu, życie aż po grób i wieczną miłość. Jednak, my, mężczyźni nie przepadamy za stabilizacją...
 • Lista kobiecych wymówek od seksu podbija sieć

  Lista kobiecych wymówek od seksu podbija sieć

  Chcący zachować anonimowość internauta opublikował listę wymówek, które usłyszał od swojej drugiej połówki, kiedy proponował on jej "wieczór we dwoje". Tytaniczna praca biednego mężczyzny zapisana w excelowym pliku szybko stała się hitem krążącym po sieci.
 • Żona ma cię za mięczaka? To da się zmienić

  Żona ma cię za mięczaka? To da się zmienić

  Twoja druga połówka narzeka, że nie jesteś "taki jak inni" lub jej ulubieni serialowi gwiazdorzy? Słyszysz ciągle westchnienia połączone z nieśmiertelnym pytaniem retorycznym "co z ciebie za facet"? Chciałbyś to zmienić? Radzimy, co robić...
 • Kiedy kłótnia zmienia się w ostry seks

  Kiedy kłótnia zmienia się w ostry seks

  Nie jest tajemnicą, że seks po zakończeniu kłótni jest czymś często spotykanym. Bardzo często od przekleństw wiele par płynnie przechodzi do pocałunków i pieszczot.
 • Przedwczesny wytrysk psuje związek?

  Przedwczesny wytrysk psuje związek?

  Przedwczesny wytrysk to najczęstsza dysfunkcja seksualna u mężczyzn. Problem ten dotyczy 4 milionów Polaków, jednak jest jednym z najrzadziej diagnozowanych zaburzeń. Czy można coś na to poradzić?
 • Kryzys w związku? Pozbądź się go w 3 prostych krokach

  Kryzys w związku? Pozbądź się go w 3 prostych krokach

  Bycie w stałym związku z kobietą daje dużo szczęścia, ale o jakość samej relacji należy nieustannie dbać. Kiedy zaczynają się w niej pojawiać problemy, należy reagować od razu. Zwłaszcza że część z nich można załagodzić w prosty sposób.

Filmy - Partnerstwo (7)

 • Seks: sport czy coś więcej?

  Czasy, kiedy seks wiązany był tylko i wyłącznie z prokreacją, już dawno minęły - mówi Małgorzata Gajdemska, seksuolog. Co ciekawe jednak, niekoniecznie musi być tak, że tylko mężczyźni traktują seks jako sport! - Zdarza się, że kobieta nie chce być w związku, ale chce utrzymywać relacje seksualne.
 • Czy należy bać się seksualnych fantazji?

  Nie bójmy się eksperymentować w dziedzinie seksu - mówi Małgorzata Gajdemska, seksuolog. - Ważne jednak, by pamiętać, że to, co sprawia mi przyjemność, niekoniecznie musi sprawiać przyjemność drugiej osobie.
 • Antykoncepcja - wspólna odpowiedzialność

  Ważne, by do kwestii antykoncepcji podchodzić bez fałszywego wstydu. - Kobieta często boi się, że mężczyzna uzna ją za "łatwą", jeśli będzie miała przy sobie prezerwatywę i zaproponuje mu jej użycie. Lepiej jednak się zabezpieczyć niż bać się infekcji lub niechcianej ciąży - mówi seksuolog Małgorzata Gajdemska.
 • Polska strategicznym partnerem Chin?

  Chińczycy mają nam dużo do zaoferowania, głównie ze względu na wielkość swojej gospodarki i potencjał inwestycyjny, ale jestem przekonany, że Polska, jako lider regionu, jest dla Chin bardzo atrakcyjnym partnerem - mówi Jan Kulczyk.