InteriaTV - partie polityczne

Synonimy:
partie,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Partie polityczne (11)

 • Dlaczego w Niemczech nie ma partii kobiet?

  Zapytaliśmy Niemców, dlaczego w kraju rządzonym od dekad przez kobietę, nie ma partii kobiet? Zobaczcie, co odpowiadali nasi sąsiedzi.
 • Hiszpania. Wzrost popularności nowej lewicowej partii

  „Podemos” oznacza „Potrafimy”. Ta nowa lewicowa formacja na hiszpańskiej scenie politycznej, wyrastająca z ruchu tzw. Oburzonych, z dnia na dzień zdobywa coraz większą popularność, zwłaszcza wśród młodzieży. - Nie mogę już dłużej bezczynnie przyglądać się temu, jak mój kraj schodzi na manowce – mówi Borja, student nauk politycznych, a także sympatyk i działacz partii Podemos. Zaangażowanie zwykłych ludzi w wypracowywanie stanowiska partyjnego to znak rozpoznawczy tego ugrupowania. Na zebraniach i na internetowej platformie obywatele wymieniają się poglądami i przedstawiają kolejne wnioski pod dyskusję. Podemos występuje przeciwko rosnącym nierównościom społecznym w Hiszpanii, za to opowiada się za zwiększeniem roli demokracji bezpośredniej, obniżeniem wieku emerytalnego do 60. roku życia i wprowadzeniem pensji socjalnej dla każdego obywatela. Partia deklaruje się jako proeuropejska, ale krytykuje wiele aspektów funkcjonowania UE.
 • "Członkowie partii muszą być lojalni"

  Schetyna ma prawo wyrazić swoje zdanie. Ale w momencie, gdy tyle obelg spada na głowę premiera, członkowie partii muszą być lojalni - mówiła w Kontrwywiadzie RMF FM Ewa Kopacz.
 • "Przyznaję, chcemy stworzyć partię"

  15 osób to dopiero początek. Zapraszam wszystkich, także z SLD - mówiła w Kontrwywiadzie RMF FM Joanna Kluzik-Rostkowska.
 • Trening wzmacniający

  Ćwiczenia na stepie, które pomogą ci wzmocnić wszystkie partie mięśni.
 • Pierś do przodu!

  Dzięki wzmacniającym ćwiczeniom, z wykorzystanie piłek Body ball, wzmocnisz górne partie ciała, a także ujędrnisz biust.
 • "Partia zawyła"

  Straszono nas wciąż zachowaniem się partii. Pójście na rozmowy z nami tej grupy "reformatorów" określano tytułem: "partia zawyła" wspomina Mieczysław Gil.
 • "Marcinkiewicz atakuje moją partię"

  Gościem Kontrwywiadu RMF FM był Adam Bielan, eurodeputowany PiS.
 • Polska demokracja zagrożona

  - Przejawem zagrożenia demokracji w Polsce jest to, że maleje frekwencja wyborcza, a partie polityczne nie realizują swoich programów, które okazują się być zwykłym oszustwem wyborczym. - Powiedział podczas konferencji prasowej Łukasz Foltyn.
 • Twórca gadu-gadu zakłada partię

  Łukasz Foltyn, twórca komunikatora gadu-gadu, ogłosił podczas konferencji prasowej w Warszawie, że zakłada partię polityczną pod nazwą Partia Socjaldemokratyczna.