Sport - partie polityczne

Synonimy:
partie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Partie polityczne (13)

 • Partia Przyjaciół Artura Boruca

  Czy można zawodzić od dwóch lat i mieć wiernych zwolenników? Pewnie, że można. Zaczęło się jesienią 2008 roku w meczu eliminacji MŚ ze Słowacją w Bratysławie. Artur Boruc zawiódł po raz pierwszy. Później była seria "szmat" i "wpadek", czy to w drużynie narodowej, czy Celticu. Ba, Boruc już zawalił mecz w barwach Fiorentiny - z Romą, kiedy to widział trzy piłki za polem karnym. Trafił w wirtualną, a ta właściwa po chwili wylądowała w siatce...
 • Szachiści i szachistki wygrywają na Syberii

  Dwa zwycięstwa po 3:1 odniosły polskie drużyny w czwartej rundzie odbywającej się w Chanty-Mansyjsku na Syberii 39. Olimpiady Szachowej. Kobiety pokonały Czarnogórę, a mężczyźni Egipt. W klasyfikacji generalnej zajmują odpowiednio 14. i 9. pozycję.
 • Mecz o szachowe MŚ - remis w dziewiątej partii

  Remisem zakończyła się dziewiąta partia rozgrywanego w Sofii meczu o szachowe mistrzostwo świata między broniącym tytułu reprezentantem Indii Viswanathanem Anandem a Bułgarem Weselinem Topałowem. Stan rywalizacji jest również remisowy - 4,5-4,5.
 • Topałow wygrał ósmą partię

  Bułgar Weselin Topałow pokonał w ósmej partii reprezentanta Indii Viswanathana Ananda i wyrównał na 4-4 stan rozgrywanego w Sofii meczu o szachowe mistrzostwo świata.
 • Witalij Kliczko założył partię polityczną

  Witalij Kliczko założył partię polityczną

  Ukraiński bokser Witalij Kliczko założył partię polityczną Ukraiński Demokratyczny Alians na rzecz Reform, w skrócie UDAR, czyli cios.
 • Szachowe MŚ: Zwycięstwo Kramnika w 10. partii

  Obrońca tytułu Viswanathan Anand (Indie) przegrał 10. partię meczu o szachowe mistrzostwo świata z grającym białymi Władimirem Kramnikiem (Rosja). Anand prowadzi 6:4.
 • Szachowe MŚ: Remis w ósmej partii

  Obrońca tytułu Hindus Viswanathan Anand zremisował z Rosjaninem Władimirem Kramnikiem w ósmej partii rozgrywanego w Bonn meczu o szachowe mistrzostwo świata. Zawodnicy zgodzili się na podział punktu po 39 posunięciach.
 • Szachowe MŚ: Remis w czwartej partii, prowadzi Anand

  Hindus Viswanathan Anand zremisował w sobotę z Rosjaninem Władimirem Kramnikiem w czwartej partii rozgrywanego w Bonn meczu o szachowe mistrzostwo świata. Po czterech partiach w meczu prowadzi Anand 2,5:1,5. W sobotę Anand grał białymi.
 • Szachowe MŚ: Anand wygrał trzecią partię

  Hindus Viswanathan Anand wygrał w piątek trzecią partię rozgrywanego w Bonn meczu o szachowe mistrzostwo świata, w którym jego rywalem jest Rosjanin Władimir Kramnik. Po trzech partiach w meczu prowadzi Anand 2:1.
 • Zarzeczny: Zdelegalizujmy partie polityczne

  Zarzeczny: Zdelegalizujmy partie polityczne

  Nie wytwarzają dochodu, lecz go przejadają. Współczesne pasożyty. Czas się odrobaczyć! Nie dekomunizacja jest Polsce potrzebna, nie deubekizacja, a totalne odpartyjnienie.