parowanie

Artykuły - Parowanie (3)

 • Optymizm parował

  Przed sesją nastroje były niezłe - to efekt piątkowych notowań w USA i dzisiejszego poranka w USA. Dlatego rozpoczęliśmy notowania wysoko - WIG20 skoczył o ponad 50 pkt.
 • Parujące reflektory

  Parujące reflektory

  Życie właściciela nowego samochodu nie jest usłane różami. Do naszej redakcji dotarł kolejny list będący potwierdzeniem tej tezy.
 • Parujące reflektory astry

  Parujące reflektory astry

  Mam opla astre i od nowości parują mi reflektory przednie (auto jest na gwarancji). Zostały wymienione na nowe ale te także zachodzą parą w deszczowe dni.

Filmy - Parowanie (2)

 • Jak radzić sobie z zaparowanymi od maseczek okularami? Ten japoński artysta znalazł na to zabawny sposób

  Japoński artysta wymyślił zabawny sposób na zaparowane od maseczki okulary. Takahiro Shibata postanowił przerobić kawałek materiału na ramen. Pysznie wyglądające danie stworzył z filcu i gliny. Teraz patrząc mu w oczy można pomyśleć, że para unosi się znad zupy. Shibata jest uznanym w Japonii artystą, tworzącym przede wszystkim rzeźby i biżuterię.
 • Jak zapobiegać parowaniu szyb w samochodzie?

  Jesień, zima, wiosna - przez większą część roku na szybach naszych samochodów po dosłownie paru chwilach pojawia się nieznośna para, która uniemożliwia jazdę. Żmudne ścieranie czy czekanie na ogrzanie wnętrza to tylko substytuty prostego triku, który pomoże wam w zapobieganiu parowania szyb. Zobaczcie!