Film - parlament

Artykuły - Parlament (6)

 • Co z nowymi kanałami TVP?

  Co z nowymi kanałami TVP?

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji daje TVP czas do końca roku na uruchomienie dwóch nowych kanałów tematycznych. Czy dojdzie do ich powstania w dobie finansowego kryzysu Telewizji Polskiej?
 • Europosłowie wybrali najlepszy film

  Europosłowie wybrali najlepszy film

  Film "Welcome" ("Witamy") o nielegalnych imigrantach, autorstwa francuskiego reżysera Philippe'a Lioreta, został w środę uhonorowany przyznawaną przez Parlament Europejski nagrodą filmową LUX.
 • Co z nowymi kanałami TVP?

  Co z nowymi kanałami TVP?

  Telewizja Polska od kilku tygodni gotowa jest do uruchomienia kolejnego kanału tematycznego - TVP Parlament. Jednak Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji opóźnia start nowej stacji.
 • TVP Parlament zawieszony

  TVP Parlament zawieszony

  Planowany przez TVP nowy kanał - TVP Parlament nie zostanie uruchomiony, bo Telewizja Polska zdecydowała na razie zawiesić projekt. Stacja zrezygnowała również z dalszych prac nad TVP Rozrywka i TVP Film.
 • TVP Parlament pod koniec roku?

  TVP Parlament pod koniec roku?

  Zarząd TVP S.A., na posiedzeniu 4 marca 2008 r., przyjął koncepcję funkcjonowania kanału tematycznego TVP Parlament, a także harmonogram jego uruchamiania. Po przygotowaniu szczegółowego biznesplanu, TVP wystąpi w połowie roku z wnioskiem do KRRiT o koncesję dla nowego kanału tematycznego.
 • Powstanie "TVP Parlament"?

  Powstanie "TVP Parlament"?

  Sławomir Siwek pokieruje pracami nad utworzeniem nowego kanału tematycznego telewizji publicznej - TVP Parlament. W środę na tę funkcję powołał go zarząd telewizji, którego jest członkiem.