parking

Artykuły - Parking (69)

Filmy - Parking (9)

 • Kierowca uszkodził inny samochód podczas parkowania

  Podczas manewru skrętu mężczyzna przetarł przód zaparkowanego samochodu. Poszkodowana postanowiła zadzwonić po policję. Sytuację ocenią przybyli na miejsce funkcjonariusze. Towarzyszyć im będą operatorzy programu STOP Drogówka.
 • Niebezpieczna akcja na parkingu. Przyczepa stoczyła się na stojące auta!

  Zobaczcie, do jakiej sytuacji doszło na jednym ze szwedzkich parkingów. Pozostawiona bez odpowiedniego zabezpieczenia przyczepa zaczęła się staczać, powoli sunąc w stronę zaparkowanych aut. Jej rozmiary nie pozwoliły mieć nadziei, że zderzenie skończy się na małych zarysowaniach. Nie znaleźli się też śmiałkowie, którzy znaleźliby sposób jej zatrzymania. I tak, nie znajdując po drodze żadnych przeszkód, stoczyła się do miejsca, w którym zatrzymały ją zaparkowane samochody.
 • Jak trudne jest wyjechanie z parkingu?

  Jak trudne jest wyjechanie z parkingu? Przekonał się o tym kierowca Porsche, który stracił panowanie nad pojazdem i wylądował na masce innego samochodu.
 • Chciał zaimponować kobiecie. Niestety...

  Jak trudno jest wyjechać z parkingu? Z w teorii jest to dość łatwe do zrobienia. Nie zawsze jednak idzie to z praktyką... Przekonał się o tym kierowca Porsche, który chcąc zaimponować kobiecie, ruszył z dużą prędkością przez parking. Jak się to skończyło? Oglądajcie.