parking

Artykuły - Parking (68)

Filmy - Parking (12)

 • Niebezpieczna akcja na parkingu. Naczepa stoczyła się na stojące auta!

  Zobaczcie, do jakiej sytuacji doszło na jednym ze szwedzkich parkingów. Pozostawiona bez odpowiedniego zabezpieczenia naczepa zaczęła się staczać, powoli sunąc w stronę zaparkowanych aut. Jej rozmiary nie pozwoliły mieć nadziei, że zderzenie skończy się na małych zarysowaniach. Nie znaleźli się też śmiałkowie, którzy znaleźliby sposób jej zatrzymania. I tak, nie znajdując po drodze żadnych przeszkód, naczepa stoczyła się do miejsca, w którym zatrzymały ją zaparkowane samochody.
 • Ogromny ssak spacerował po mieście. Czego szukał?

  Po jednym z parkingów w Wyoming w Stanach Zjednoczonych grasowała... łoś. Na filmie wideo widać, jak zwierzak przemieszcza się między samochodami. Zdaniem autora filmu, to nie pierwszy spacer łosia po mieście. Zwierzak już wcześniej widziany był w innych częściach miasta. (STORYFUL/x-news)
 • Jak trudne jest wyjechanie z parkingu?

  Jak trudne jest wyjechanie z parkingu? Przekonał się o tym kierowca Porsche, który stracił panowanie nad pojazdem i wylądował na masce innego samochodu.
 • Chciał zaimponować kobiecie. Niestety...

  Jak trudno jest wyjechać z parkingu? Z w teorii jest to dość łatwe do zrobienia. Nie zawsze jednak idzie to z praktyką... Przekonał się o tym kierowca Porsche, który chcąc zaimponować kobiecie, ruszył z dużą prędkością przez parking. Jak się to skończyło? Oglądajcie.