Film - paris

Artykuły - Paris (35)

 • Paris Hilton u Pazury?

  Paris Hilton u Pazury?

  Cezarego Pazurę było stać na Paris Hilton i tylko złośliwy los sprawił, że skandalistka nie zagrała w jego komedii.
 • Intruz w domu Paris Hilton

  Intruz w domu Paris Hilton

  Intruz, który próbował wejść się do domu słynnej dziedziczki Paris Hilton, został aresztowany na terenie jej posiadłości w Los Angeles pod zarzutem napaści na strażnika.
 • Paris Hilton w nowym reality show

  Paris Hilton w nowym reality show

  Dziedziczka fortuny hotelarskiej - Paris Hilton - wkrótce wystąpi w nowym reality show, dzięki któremu ma zamiar pozbyć się wizerunku "głupiutkiej blondynki".
 • Léa Seydoux u Woody'ego Allena

  Léa Seydoux u Woody'ego Allena

  Léa Seydoux dołączyła do gwiazdorskiej obsady najnowszego filmu Woody'ego Allena "Midnight in Paris" - poinformował serwis Toue le Cine.
 • Lepsza od Paris Hilton!

  Lepsza od Paris Hilton!

  Gdyby Vanessa Ferlito nie odkryła nowojorskich nocnych klubów, byłaby dziś fryzjerką w rodzinnym salonie na Brooklynie. W przeszłości rywalizowała z Paris Hilton o miano lepszej impezowiczki i szokowała wypowiedziami o ślubie z Catherine Zetą-Jones. Teraz ukrywa nawet imię swojego synka.
 • Brody w nowym filmie Allena

  Brody w nowym filmie Allena

  Adrien Brody dołączył do gwiazdorskiej obsady nowego filmu Woody'ego Allena "Midnight in Paris", do którego zdjęcia rozpoczną się jeszcze tego lata.
 • Gwiazdy jednego serialu?

  Gwiazdy jednego serialu?

  Mija rok od zakończenia produkcji "Skazanego na śmierć" i obietnic aktorów, że udowodnią, iż nie są tylko gwiazdami jednego serialu. Udało się to jedynie Williamowi Fitchnerowi. A inni? Miller walczy z nadwagą, Purcell zaniedbuje swoje dzieci, a Nolasco imprezuje z Paris Hilton.
 • Hilton zagra... potwora Hilton

  Hilton zagra... potwora Hilton

  Znana bywalczyni salonów - Paris Hilton - wkrótce na potrzeby jednego z seriali telewizyjnych wcieli się w przerażającą rolę.
 • Paris Hilton nie zapłaci

  Paris Hilton nie zapłaci

  Znana dziedziczka fortuny hotelarskiej Paris Hilton nie poniesie jednak konsekwencji finansowych w związku z klapą filmu z jej udziałem "Pledge This!". Zarządca majątku zlikwidowanej już firmy odpowiedzialnej za produkcję filmu, zarzucał Hilton, że niedostatecznie promowała film, domagając się od niej odszkodowania w wysokości 8,3 miliona dolarów.
 • Paris Hilton pozwana

  Paris Hilton pozwana

  Dziedziczka hotelarskiej fortuny, Paris Hilton ("Dom woskowych ciał"), będzie zeznawała przed sądem. Gwiazda jest pozwana za to, że nie dość aktywnie promowała swój film "Pledge This!".