Fakty - paris

Artykuły - Paris (15)

 • Włosy z królewskimi obowiązkami

  Włosy z królewskimi obowiązkami

  2 czerwca 84-letnia monarchini Elżbieta II obchodziła 58. rocznicę objęcia brytyjskiego tronu. Oficjalne urodziny królowej odbędą się, jak co roku, 12 czerwca. Świat się zmienia, mody ulegają zmianom, a królowa stylu nie zmienia. Do uroczystego przyjęcia korony brytyjskiej fryzurą przyszłej królowej zajmował się Polak, Antoine de Paris - Antek Cierplikowski z Sieradza. Twórca "haute coiffure", czyli "wysokiego fryzjerstwa".
 • Ryanair poskarżył się na EasyJet

  Znany z agresywnych i niekonwencjonalnych kampanii reklamowych Ryanair, tym razem poczuł się do tego stopnia urażony reklamami swojego konkurenta, że poskarżył się nawet organizacji Advertising Standards Authority (ASA).
 • "Cafe de Paris" w Rzymie odebrana mafii

  Słynna rzymska kawiarnia "Cafe de Paris" została skonfiskowana dziś przez karabinierów i Gwardię Finansową jako własność kalabryjskiej mafii - 'ndranghety. Podczas operacji w Wiecznym Mieście zajęto mafijny majątek wartości 200 milionów euro
 • Francja: Uczelnie wznawiają zajęcia

  Francja: Uczelnie wznawiają zajęcia

  Po czterech miesiącach protestów wygasa rewolta studentów i wykładowców na francuskich uniwersytetach. Bastion kontestacji, paryska Sorbona zdecydowała o wznowieniu zajęć - podkreślają dziś media.
 • "Trzecia noga" prezydenta Sarkozy'ego

  Dużą wpadkę zaliczyła redakcja francuskiego tygodnika "Paris Match". Na opublikowanym w magazynie zdjęciu prezydent Nicolas Sarkozy ma... trzy nogi.
 • Szokujące zdjęcia talibskich trofeów

  "Paris-Match" opublikował zdjęcia afgańskich talibów z odebranymi zabitym francuskim żołnierzom trofeami, wywołując rozgoryczenie rodzin poległych i oskarżenia władz Francji pod adresem tygodnika o wspieranie propagandy wroga.
 • Włożyła córkę do mikrofalówki

  Sąd w Dayton uznał Chinę Arnold winną morderstwa jej miesięcznej córki. Kobieta włożyła dziecko do mikrofalówki i włączyła urządzenie.
 • "Obama to gwiazdka w stylu Paris i Britney"

  "Obama to gwiazdka w stylu Paris i Britney"

  Kandydat Republikanów na prezydenta USA, John McCain, uważa, że jego rywal Barack Obama to "gwiazdka" w stylu Paris Hilton, czy Britney Spears. Ma to zdyskredytować Obamę wśród "poważnych" wyborców.
 • Nie mów na mnie Paris!

  Kerry Hylton, żołnierz słynnej Straży Walijskiej, naskarżył do sądu na armię brytyjską. Obraził się o to, że jego wojskowi koledzy przezywają go "Paris". - I - jak twierdzi - nie chcą przestać.
 • Złości ich naga Paris Hilton

  Złości ich naga Paris Hilton

  Producenci słynnego włoskiego białego wina musującego - prosecco, głównie z okolic Treviso na północy Włoch, wypowiedzieli wojnę sprzedawanemu w innych krajach napojowi w puszcze o tej nazwie.