Nowe Technologie - Paris Saint-Germain

Synonimy:
PSG,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Paris Saint-Germain (3)

 • Przegląd najciekawszych gier na PS Vita

  Przegląd najciekawszych gier na PS Vita

  Gry są esencją systemu PlayStation Vita. Wśród tytułów dostępnych na tę platformę każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno miłośnicy akcji, jak i zwolennicy logicznych zagadek, powinni być zadowoleni. PS Vita oferuje cały szereg gier o różnorodnej tematyce. Oto przegląd najciekawszych, naszym zdaniem, z nich.
 • PlayStation Plus na PlayStation Vita

  PlayStation Plus na PlayStation Vita

  PlayStation Plus to usługa, która w ramach abonamentu oferuje dodatkową zawartość dostępną na PS Vita oraz PS3. Członkowie PlayStation Plus otrzymują bez żadnych dodatkowych opłat do ściągnięcia ponad 65 gier w ciągu roku na PS Vita i PS3 łącznie!
 • PS Vita i rzeczywistość rozszerzona

  PS Vita i rzeczywistość rozszerzona

  ​Rzeczywistość rozszerzona to rozwiązanie łączące świat rzeczywisty ze światem wirtualnym. System PlayStation Vita wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną do tego, żeby zaprezentować nam gry i aplikacje, które przenikają do otaczających nas miejsc. Łącznikiem jest kamera urządzenia, na obraz której nakładana jest w czasie rzeczywistym grafika 3D. To kolejna niesamowita ścieżka, którą można podążać w świecie gier i rozrywki. Za pomocą wygenerowanych obrazów otoczenie zmienia się w wirtualny plac zabawy, w którym możemy bawić się na wiele sposobów.