Paranormal Activity

Artykuły - Paranormal Activity (7)

 • Reboot popularnej serii horrorów "Paranormal Activity"

  Reboot popularnej serii horrorów "Paranormal Activity"

  To idealny projekt na czas pandemii COVID-19. Rozgrywający się w jednym mieszkaniu film, zrealizowany m.in. przy pomocy kamer monitoringu i tych znajdujących się w smartfonach. Nic dziwnego, że po sześciu częściach serii "Paranormal Activity" przyszedł czas na reboot tego cyklu.
 • "Straszny film 5": Parodii ciąg dalszy

  "Straszny film 5": Parodii ciąg dalszy

  W połowie kwietnia na ekranach polskich kin pojawi się piąta część głośnej serii "Straszny film", parodiującej znane hollywoodzkie produkcje. Tym razem twórcy "Strasznego filmu 5" zajęli się takimi tytułami, jak "Paranormal Activity", "Czarny łabędź", "Igrzyska śmierci", "Incepcja" i "Oszukać przeznaczenie".
 • "Paranormal Activity": OREN PELI

  Od momentu pierwszego pokazu filmu w 2007 roku Peli wprowadził do filmu nieliczne zmiany. "Zrobiliśmy około trzydziestu pokazów, dla różnego rodzaju publiczności- od zaciekłych fanów horrorów po gospodynie domowe. Po każdym z nich Peli wprowadzał drobne korekty", zauważa Blum.
 • "Paranormal Activity": TWÓRCY

  Oren Peli (scenarzysta /reżyser/ producent/ montażysta) Uznany przez magazyn "Filmmaker" za jedną z " Dwudziestu pięciu nowych twarzy kina niezależnego". Urodził się w Izraelu. Do Stanów Zjednoczonych przyjechał w wieku 19 lat. Zajmował się programowaniem gier komputerowych i animacji. "Paranormal Activity" to jego pierwszy film. Obecnie powstaje kolejny pt." Area 51". Jego producentem, podobnie jak w wypadku Paranormal Activity, jest Jason Blum. Jason Blum (producent) w 2005 roku
 • "Paranormal Activity": OBSADA

  Katie Featherston (filmowa Katie) Paranormal Activity to jej filmowy debiut. Urodzona w Teksasie, zdobyła dyplom z aktorstwa na Southern Methodist University. Obecnie mieszka w Los Angeles, gdzie studiuje aktorstwo. Micah Sloat (Micah) w Paranormal Activity debiutuje na dużym ekranie. Poza rolą aktora i operatora zdjęć użycza także własnej muzyki do filmowej ścieżki zdjęciowej. Posiada dyplom Musician's Institute w Hollywood, a także dyplom Skidmore College. Podczas studiów na tej
 • "Paranormal Activity": OD BŁYSKAWICZNYCH ZDJĘĆ PO EPICKĄ PODRÓŻ

  Dla scenarzysty i reżysera filmu, Orena Poli, historia Paranormal Activity nie jest wymyśloną bajką.
 • "Paranormal Activity": STRACH NA TELLURIDE

  Twórcy niezależnej produkcji, horroru Paranormal Activity, który był drugi z kolei filmem pokazywanym na Festiwalu Filmowym Telluride, nie mogliby sobie wymarzyć lepszej aury do wyświetlania filmu. Pod gołym niebem, w strugach deszczu i pod osłoną nocy, uzbrojona jedynie w parasole publiczność festiwalowa musiała zmierzyć się ze swoim strachem.

Zdjęcia - Paranormal Activity (7)

 • film.interia.pl
  "Paranormal Activity"
 • film.interia.pl
  "Paranormal Activity"
 • film.interia.pl
  "Paranormal Activity"
 • film.interia.pl
  "Paranormal Activity"
 • film.interia.pl
  "Paranormal Activity"
 • film.interia.pl
  "Paranormal Activity"

Filmy - Paranormal Activity (3)

 • Wstrząsajace wideo! Duch brata chce zniszczyć jej życie

  W domu tej kobiety dzieją się rzeczy, które z powodzeniem mógłby wykorzystać reżyser filmu „Paranormal Activity”. Kubek sam zmienia miejsce, żyrandol chwieje się jak opętany, a łyżeczka lewituje nad kuchennym blatem... O co w tym wszystkim chodzi? 33-letnia Donna Ayres z Blackpool w Wielkiej Brytanii twierdzi, że jest terroryzowana przez złośliwego ducha jej zmarłego brata. Paranormalne zjawiska omal nie zrujnowały jej życia – kobieta była zmuszona zmieniać miejsce zamieszkania aż pięciokrotnie! Wszystko zaczęło się w 2009 roku, tuż po jego śmierci. Relacje rodzeństwa były bardzo napięte, dlatego kobieta jest pewna, że straszne rzeczy, które dzieją się w jej domu, to sprawka ducha jej brata. 33-latka postanowiła uchwycić je za pomocą kamery. - Od śmierci mojego brata w każdym miejscu, w którym mieszkam, dzieje się to samo. Moje życie to piekło - mówi roztrzęsiona kobieta, która jest matką czwórki dzieci. Występowanie dziwnych zjawisk potwierdza jej matka. W domu Donny w nocy słychać głośne dobijanie się do drzwi lub skrobanie w ściany. Kobieta twierdzi również, że zdarza jej się obudzić z siniakami, tak, jak gdyby w nocy ktoś się nad nią znęcał. Historia Donny obiegła brytyjskie media, wywołując żywą dyskusję. Czy przedstawione na filmie zjawiska rzeczywiście mogą wskazywać na to, że jest ona dręczona przez złośliwego ducha? Oceńcie sami.
 • "Paranormal Activity 4"

  Kolejna część kultowej serii horrorów już w październiku trafi na ekrany kin!
 • "Paranormal Activity 3"

  Kolejna, trzecia już, odsłona popularnego paradokumentalnego horroru.