papierosy

Artykuły - Papierosy (452)

Filmy - Papierosy (27)

 • Światowy Dzień Rzucania Palenia. Jak walczyć z tym nałogiem?

  Światowy Dzień Rzucania Palenia co roku obchodzony jest w trzeci czwartek listopada. To idealny moment, żeby zerwać z uciążliwym nałogiem, który szkodzi zdrowiu palącym oraz osobom będącym biernymi palaczami. Oto kilka rad, które pomogą to zrobić. (Agencja TVN/x-news) Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery.
 • Zakaz palenia - zamach na wolność czy troska o zdrowie?

  Europejscy palacze mają coraz gorzej - palenie w przestrzeni publicznej staje się niemal tabu, a z opakowań papierosów epatują zjedzone norotworem ludzkie organy. Czy da się całkowicie wytępić ten brzydki nałóg, czy jednak byłby to zamach na wolność osobistą? #Europeo
 • Dwulatek i jego niepokojące hobby. O co chodzi?!

  Wstrząsające nagranie pewnego chłopczyka z Indonezji, który wypala dwie paczki papierosów dziennie. Rodzice tłumaczą to, że dziecko dzięki nałogowi szybciej dorasta i nic nie robią sobie z alarmów jakie biją od lekarzy, którzy jasno tłumaczą, że nikotyna jest niebezpieczna dla mózgu, który jest w fazie rozwoju.
 • Orangutan palący papierosa. Osobliwy widok w indonezyjskim zoo

  Orangutan, podopieczny zoo w indonezyjskiej miejscowości Bandung, podniósł i palił papierosa rzuconego w jego stronę przez jednego z odwiedzających. Nie jest to pierwszy przypadek kontrowersji wywołanych przez zoo w Bandung. W styczniu 2017 roku pojawiło się nagranie na którym niedźwiedzie błagają odwiedzających o jedzenie. Jak informują lokalne media, zoo tłumaczy swoje problemy brakami kadrowymi. (STORYFUL/x-news)