InteriaTV - papier

Filmy - Papier (45)

 • Papier pakunkowy na Walentynki - zrób go sam!

  Walentynki to szczególna okazja, podczas której często ktoś wyznaje komuś miłość po raz pierwszy, zaś pary z dłuższym stażem po prostu podkreślają drobnymi prezentami swoje uczucie. To święto obchodzi cały świat! Bez prezentów się nie obędzie - to fakt, a ponieważ te adresowane są do najbliższej nam osoby, warto zadbać, by prezent w każdym calu podkreślał osobistą relację i uczucia. Właśnie dlatego warto spróbować przygotować samodzielnie papier do pakowania prezentów na Walentynki - w ten sposób będzie jeszcze piękniej! Zobaczcie, jak zrobić papier pakunkowy na Walentynki - to dziecinnie proste!
 • Ostronos znalazł nową ulubioną zabawkę. Papier toaletowy

  Ostronos odkrył nową ulubioną zabawkę. Papier toaletowy. Dla nas może wydawać się to bardzo banalna zabawa, ale zwierzakowi przypadła wyjątkowo do gustu.
 • Jak zrobić nożyk do papieru?

  Nożyk do papieru to bardzo przydatny przyrząd - zwykle nie używamy go na co dzień, ale kiedy jest już potrzebny, szybko odczuwamy jego brak. W sklepach papierniczych można kupić ostry, niewielki nożyk, ale ten możecie również zrobić samodzielnie! Zobaczcie, jak zrobić nożyk do papieru!
 • Witraż na okno - ptaszek

  Samodzielnie robione witraże to ozdoba wielu okien dziecięcych pokojów od lat. Któż z nas nie robił ich na zajęciach plastyki w podstawówce? Oto, jak zrobić witraż na okno w kształcie ptaka - to naprawdę proste!
 • Witraż na okno - meduza

  Samodzielnie robione witraże to ozdoba wielu okien dziecięcych pokojów od lat. Któż z nas nie robił ich na zajęciach plastyki w podstawówce? Oto, jak zrobić witraż na okno w kształcie meduzy - to naprawdę proste!
 • Jak samodzielnie zrobić zaproszenia na ślub?

  Własnoręcznie zrobione zaproszenia na ślub zdobywają coraz większą popularność! Powoli wielu z nas rezygnuje z gotowych, fabrycznych zaproszeń, które zupełnie pozbawiają nas indywidualnego podejścia i w parę chwil załatwiają całą sprawę. Przygotowanie zaproszeń na ślub wbrew pozorom nie jest trudne - wystarczy parę minut i wcale nie musicie być doskonałymi plastykami! Efekt będzie przepiękny, a każdy gość dodatkowo poczuje się wyróżniony samodzielnie zrobionym zaproszeniem!
 • Wycinane płatki śniegu

  Płatki śniegu to doskonały sposób na proste, tanie, szybkie w przygotowaniu dekoracje, które doskonale ubarwią każde wnętrze podczas zimy. Wycinane płatki śniegu robi się dosłownie w parę chwil - ten sposób pokochają również dzieci, które odkryją w ten sposób niesamowitą zabawę! Jak ciąć papier, by stworzyć przepiękne płatki śniegu? Zobaczcie nasz poradnik!
 • Jak samodzielnie zrobić papier pakunkowy?

  Prezenty, którymi obdarowujemy swoich najbliższych, nie mogą obejść się bez odpowiedniego opakowania. W sklepach dostępnych jest mnóstwo przepięknych torebek, ale wielu z nas chętnie sięga po tradycyjny papier pakunkowy. Choć to trudniejsze, efekt jest za każdym razem niesamowity, a cały sekret tkwi nie tylko w tym, jak poskładać taki papier, ale przede wszystkim we wzorach i kolorach, dobieranych stosowanie do okazji. Jak samodzielnie zrobić papier pakunkowy? To dziecinnie proste! W ten sposób samodzielnie zrobicie papier do pakowania prezentów, który z pewnością podkreśli osobisty charakter prezentu!
 • Jak narysować szklaną kulę?

  Rysowanie nie musi być trudne! Wielu z nas poddaje się po pierwszych próbach, myśląc, że nie ma szans na tworzenie prostych, ale efektownych rysunków. Nic bardziej mylnego. Zobaczcie nasz poradnik - w kilka chwil pokażemy wam, jak narysować szklaną kulę - to dziecinnie proste!
 • Jak narysować usta? Poradnik krok po kroku

  Rysowanie nie musi być trudne! Wielu z nas poddaje się po pierwszych próbach, myśląc, że nie ma szans na tworzenie prostych, ale efektownych rysunków. Nic bardziej mylnego. Zobaczcie nasz poradnik - w kilka chwil pokażemy wam, jak narysować usta - to dziecinnie proste!