papier toaletowy

Artykuły - Papier toaletowy (31)

Filmy - Papier toaletowy (5)

 • Kangur zajada się papierem w publicznej toalecie

  Ten kangur postanowił zjeść nietypowy obiad w równie nietypowych okolicznościach. Odwiedził publiczną toaletę, w której bez końca zajadał się papierem. W obiedzie nie przeszkadzał mu nawet nagrywający go turysta. (STORYFUL/x-news)
 • Mops znalazł sobie nową zabawę. Na czym polega?

  Ten pies znalazł sobie nową zabawę. Zobaczcie sami.
 • Marionetka z rolek po papierze toaletowym

  Samodzielnie robione zabawki dla dzieci to nie tylko zwykłe przedmioty, którymi można zająć uwagę dzieci na parę chwil. Przygotowywanie ich wspólnie z najmłodszymi to przede wszystkim doskonała zabawa, która zbliży do siebie rodziców i dzieci, a także świetny sposób na wykorzystanie drobnych, wyrzucanych najczęściej do kosza, przedmiotów. Tym razem mamy dla was pomysł na marionetkę z rolek po papierze toaletowym - w parę chwil, przy użyciu drobnych dodatków, stworzycie przepiękną zabawkę, która zachwyci każde dziecko!
 • Domki z rolek po papierze

  Jak zrobić wiszące domki z rolek po papierze? To prosta, ale jakże efektowna ozdoba, która znakomicie sprawdzi się w każdym dziecięcym pokoiku! Ze zwykłych rolek po papierze toaletowym zrobicie przepiękne domki z wiszącymi wstążkami, które - zawieszone na przykład w drzwiach - będą doskonale urozmaicały wnętrze i przyciągało wzrok. Do przygotowania ich zaproście dzieci - w ten sposób zyskacie również doskonałą wspólną zabawę!