wydarzenia - paparazzo

Artykuły - Paparazzo (4)

 • Włoski paparazzo ścigany przez policję

  Włoska policja poszukuje paparazzo, skazanego na pięć lat więzienia za próbę szantażowania znanego piłkarza. Ofiarą niespełna 40-letniego Fabrizia Corony padł były napastnik reprezentacji Francji i Juventusu David Trezeguet, któremu fotograf chciał sprzedać zrobione bez jego wiedzy kompromitujące zdjęcia.
 • Jak zrobiono słynne zdjęcia Jana Pawła II w basenie

  Jak zrobiono słynne zdjęcia Jana Pawła II w basenie

  O okolicznościach zrobienia na początku lat 80. słynnych zdjęć Jana Pawła II w basenie w Castel Gandolfo opowiedział włoski paparazzo Luciano Parente. Jego relację opublikowano dzisiaj w magazynie dziennika "Corriere della Sera".
 • Słynny playboy-paparazzo dostał szału w telewizji

  Słynny playboy-paparazzo dostał szału w telewizji

  Król włoskich paparazzich, skandalista Fabrizio Corona, skazany w czwartek na trzy lata i osiem miesięcy więzienia za szantażowanie celebrytów przy pomocy kompromitujących zdjęć i wyłudzanie od nich pieniędzy za rezygnację z ich publikacji, dostał prawdziwego szału w studiu telewizyjnym podczas popularnego talk-show.
 • Legendarny paparazzo niczego nie żałuje

  Legendarny hollywoodzki paparazzo znany z tego, że Jacqueline Kennedy Onassis pozwała go do sądu, a Marlon Brando wybił mu zęby, twierdzi, że nie żałuje, iż miał duży wkład w rozwój dziedziny fotografowania gwiazd z ukrycia.