Nowe Technologie - Państwo Islamskie

Artykuły - Państwo Islamskie (6)

 • Anonimowi chcą wyśmiewać Państwo Islamskie korzystając z terminu Daesh

  Anonimowi chcą wyśmiewać Państwo Islamskie korzystając z terminu Daesh

  Grupa podająca się za powiązaną z haktywistami Anonymous namawia wszystkich internautów do trollowania (wyśmiewania) terrorystów Państwa Islamskiego przy użyciu wszystkich kanałów w mediach społecznościowych. Swoistego rodzaju operacja miałby rozpocząć się 11 grudnia.
 • Bojownicy ISIS zażywają narkotyk, który daje im nadludzkie moce

  Bojownicy ISIS zażywają narkotyk, który daje im nadludzkie moce

  Bojownicy Państwa Islamskiego (ISIS) przed atakami zażywają narkotyk o nazwie Captagon, który ma dodać im siły i odwagi na polu walki. Czy to on czyni ich "superżołnierzami"?
 • Amerykanie stracili drona

  Amerykanie stracili drona

  Amerykański dron rozbił się w Iraku. Z informacji przekazanych przez siły zbrojne wynika, że powodem nie było zestrzelenie lub przejęcie kontroli nad maszyną.
 • Fiasko kampanii powietrznej wymierzonej w Państwo Islamskie. 6 powodów

  Fiasko kampanii powietrznej wymierzonej w Państwo Islamskie. 6 powodów

  Trwająca już dłuższy czas kampania powietrzna przeciwko ISIL/ISIS/IS – najpierw w Iraku, a następnie w Syrii - nie przynosi oczekiwanych korzyści. Coraz liczniejsze są głosy, które wskazują, że bez interwencji lądowej nie da się zniszczyć Państwa Islamskiego (kalifatu). Biorąc pod uwagę oczekiwania polityczno-wojskowe, operacja powietrzna jest całkowicie nieefektywna. Jakie są tego przyczyny?
 • F-22 zaatakowały cele w Syrii?

  F-22 zaatakowały cele w Syrii?

  DefenseTech donosi, że ataki na cele związane z terrorystami z Państwa Islamskiego przeprowadzono z wykorzystaniem myśliwców piątej generacji F-22.
 • W jaki sposób Amerykanie zaatakują Państwo Islamskie?

  W jaki sposób Amerykanie zaatakują Państwo Islamskie?

  USA będą przewodniczyć koalicji mającej na celu zniszczenie Państwa Islamskiego. Kluczowy architekt strategii bombardowań w wojnie w Zatoce Perskiej i operacji Iracka Wolność powiedział, że sukces tego przedsięwzięcia zależy od skutecznych i precyzyjnych ataków z powietrza.