panna młoda

Artykuły - Panna młoda (54)

 • Nietypowa Panna Młoda

  Nietypowa Panna Młoda

  Dzień jeden z wielu, a jednak wyjątkowy. Chwila o której marzy większość kobiet. Moment kiedy dwoje zakochanych na zawsze powie sobie TAK. Ślub. Najczęściej kojarzy się on z białą suknią i welonem... a może warto zrezygnować z tych standardów? W końcu wyglądać wyjątkowo, nie oznacza wyglądać tak, jak wszystkie panny młode...
 • Bukiet ślubny: Czekoladowa Panna Młoda

  Bukiet ślubny: Czekoladowa Panna Młoda

  Ernest Hemingway powiedział, że wszystko czego oczekuje się od czekolady, to aby się nią cieszyć i rozkoszować.
 • Druhny na ślubie

  Druhny na ślubie

  Zadania i obowiązki oraz moda dla druhen, czyli rozwiewamy wszystkie wątpliwości.
 • Niecodzienny bukiet ślubny

  Niecodzienny bukiet ślubny

  Bukiet ślubny to, obok sukni, jeden z najważniejszych elementów stylizacji ślubnej panny młodej.
 • Małe, kameralne wesele

  Małe, kameralne wesele

  Od jakiej liczby gości zaczyna się małe wesele? To może być względne. Dla jednych 40-50 gości, dla innych 70 gości zalicza się do mniejszych wesel. A co powiecie na wesele na 20-30 gości i mniej?
 • Wiosenny bukiet ślubny

  Wiosenny bukiet ślubny

  Panna młoda biorąca ślub wiosną ma tę wspaniałą możliwość wyboru wiosennych kwiatów.
 • Eko-ślub

  Eko-ślub

  Dbać o środowisko naturalne powinniśmy od najmłodszych lat, dlaczego więc nie wykorzystać do tego naszego ślubu?
 • Nowoczesna panna młoda - Black & White

  Nowoczesna panna młoda - Black & White

  Pomysł na kolejną sesję pojawił się z chęci stworzenia alternatywy dla tzw. klasycznej stylistyki ślubnej. Coraz częściej spotykam się z poszukiwaniem mniej konwencjonalnych aranżacji ślubnych wśród dziewcząt, więc postanowiłam wyjść tym oczekiwaniom naprzeciw.
 • Esencja seksapilu, czyli noc poślubna w stylu retro

  Esencja seksapilu, czyli noc poślubna w stylu retro

  Seksowna i zmysłowa bielizna przeznaczona na noc poślubną zazwyczaj kojarzy się z taką, która odsłania jak najwięcej ciała, a więc z przezroczystym biustonoszem lub wyciętymi stringami. Obowiązujące w tym sezonie trendy są jednak zupełnym zaprzeczeniem przytoczonego poglądu, gdyż bielizna w stylu retro - mimo że więcej zasłania, aniżeli odkrywa - jest wyjątkowo kusząca i podniecająca.

Filmy - Panna młoda (16)

 • Panna młoda rzuca bukietem na weselu. Zabawne zakończenie

  Elementem każdego wesela jest rzut bukietem w wykonaniu panny młodej. Tym razem nie było inaczej i gdy młoda żona stanęła przed tłumem z pięknym bukietem w rękach, wszyscy oczekiwali już tylko na jej rzut. Zobaczcie, czy takiego zakończenia się spodziewali!
 • Koledzy robią sobie żart z pana młodego

  Ten mężczyzna, tuż przed ślubem z niecierpliwością czekał na wybrankę swojego serca. Stojąc w garniturze, wyobrażał sobie, że już za chwilę jego ramienia dotknie delikatna dłoń przyszłej żony. I wszystko szło zgodnie z planem. Ramię narzeczonego zostało w pewnym momencie dotknięte i zaczął się on powoli obracać, licząc na rozpościerający się przed oczami cudowny widok... Zobaczcie tylko, czy o taki dokładnie mu chodziło.
 • Miało być niczym scena z „Dirty Dancing”, tymczasem upuścił dziecko i sam się przewrócił

  Niezła wpadka na weselu! Kiedy ojciec panny młodej chciał odtworzyć z nią słynną scenę z „Dirty Dancing”, ta zrezygnowała, za to wysłała na swoje zastępstwo jedną z dziewczynek od kwiatów. Miała szczęście, bo zarówno „tancerz”, jak i „tancerka”, wylądowali... na parkiecie. Jak to do tego doszło? (STORYFUL/x-news)
 • Tego wesela nie zapomni nikt. Seria niefortunnych wypadków

  Seria upadków podczas ślubu Brittani i Roberta. Para młoda podczas tańca została podniesiona na krzesłach do góry przez gości. Jednak pojawił się problem... Pana młodego trzymało ok. 10 osób, a panią młodą tylko 3! Spowodowało to, że kobieta spadła... Na szczęście upadek nie był groźny. To nie jedyna sytuacja taka tego szczęśliwego dnia. Pomimo przeszkód wszyscy dotrwali końca imprezy. (STORYFUL/x-news)