panika

Artykuły - Panika (106)

 • Bułgaria: Kto zaatakował system bankowy?

  Bułgaria: Kto zaatakował system bankowy?

  Gdy ktoś z władz mówi, że nie ma powodów do paniki, natychmiast pojawia się panika. Czy tak będzie teraz w Bułgarii?
 • Policja aresztowała podejrzanego o szerzenie paniki bankowej

  Policja w mieście Yancheng, na wschodzie Chin, aresztowała podejrzanego o rozsiewanie plotek o niewypłacalności jednego z lokalnych banków co spowodowało panikę i masowe wycofywanie wkładów - poinformowały w czwartek władze. Sytuację udało się opanować.
 • Panika wśród klientów banków w Kazachstanie po dewaluacji

  Panika wśród klientów banków w Kazachstanie po dewaluacji

  Setki klientów banków w Kazachstanie ustawiło się w poniedziałek w kolejkach do oddziałów, by wybrać z nich swoje oszczędności. Powodem paniki jest zeszłotygodniowa decyzja o dewaluacji narodowej waluty i krążące plotki o możliwym upadku niektórych instytucji.
 • Kolejny zamach w Wołgogradzie. Zaostrzono środki bezpieczeństwa. Panika w mieście

  Co najmniej 15 osób zginęło, a 28 zostało rannych w poniedziałek rano w kolejnym zamachu bombowym w Wołgogradzie, na południu Rosji. Stan dwojga rannych lekarze określają jako krytyczny.
 • 60 osób zginęło wskutek paniki koło świątyni hinduistycznej

  Co najmniej 60 osób poniosło śmierć, a ponad 100 odniosło obrażenia w wyniku paniki, która wybuchła wśród tysięcy wiernych stłoczonych niedaleko świątyni hinduistycznej w okręgu Datia w stanie Madhja Pradeś w środkowych Indiach - poinformowała lokalna policja.
 • MŚ 2014: Na stadionie w Brazylii wybuchła panika

  MŚ 2014: Na stadionie w Brazylii wybuchła panika

  Większa od liczby miejsc ilość sprzedanych biletów spowodowała, że na stadionie piłkarskim w brazylijskim Natal, mieście gdzie za rok odbędą się mecze mistrzostw świata, wybuchła wśród kibiców panika. Ludzie przeskakiwali przez barierki i wbiegali na murawę.
 • Panika na szerokim rynku zaszkodzi złotemu?

  Panika na szerokim rynku zaszkodzi złotemu?

  Początek nowego tygodnia na rynku złotego przynosi wyraźny transfer kapitałów w kierunku bardziej bezpiecznych aktywów co przekłada się na spadek wyceny polskiej waluty. Złoty kwotowany jest przez uczestników rynku następująco: 4,1536 zł za euro, 3,2201 zł wobec dolara amerykańskiego oraz 3,4128 zł względem franka szwajcarskiego.
 • Tajny raport nt. środowiska. "Mógłby wywołać panikę"

  Tajny raport nt. środowiska. "Mógłby wywołać panikę"

  Wiadomo, dlaczego chiński raport na temat skażenia środowiska jest tajny. Gdyby go upubliczniono - informacje w nim zawarte wywołałyby panikę. Tak przynajmniej uważa jeden z chińskich deputowanych.

Filmy - Panika (1)

 • Rządowy skok na kasę obywateli. O co chodzi?

  Cypryjczycy protestują przeciwko wprowadzeniu jednorazowego podatku od depozytów bankowych. Jest on warunkiem pomocy UE dla bankrutującej wyspy. - Tam mają oszczędności nauczyciele,urzędnicy, emeryci. To są pieniądze Cypryjczyków. Skok na tę kasę jest po prostu barbarzyński – mówi Robert Gwiazdowski z Centrum Adama Smitha w rozmowie z Krzysztofem Berendą z RMF FM.