panasonic

Artykuły - Panasonic (624)

 • Panasonic zawiesił współpracę z Huawei

  Panasonic zawiesił współpracę z Huawei

  Firma Panasonic zawiesiła współpracę z chińskim producentem sprzętu elektronicznego Huawei. Powodem są podejrzenia dotyczące działalności firmy, która jest podejrzewana o szpiegostwo na rzecz chińskiego rządu.
 • Panasonic Lumix DC-G9 - test

  Panasonic Lumix DC-G9 - test

  Testujemy aparat Lumix G9, bezlusterkowa z systemu Mikro Cztery Trzecie wyprodukowanego przez firmę Panasonic. Co potrafi ten sprzęt?
 • Telewizory Panasonic OLED i LED debiutują na polskim rynku

  Telewizory Panasonic OLED i LED debiutują na polskim rynku

  Panasonic oficjalnie zaprezentował nowe telewizory debiutujące na naszym rynku. Japońska marka wprowadza na rynek m.in. dwa nowe telewizory OLED.
 • HDR10+ i Dolby Vision i w telewizorach Panasonic na ten rok

  HDR10+ i Dolby Vision i w telewizorach Panasonic na ten rok

  Panasonic zaprezentował cztery serie telewizorów OLED w 2019 r., podwajając ofertę urządzeń OLED z roku 2018. Wszystkie telewizory OLED i większość telewizorów LCD 4K obsługuje HDR10+ i Dolby Vision.
 • ​Panasonic TOUGHPAD FZ-M1 z funkcją kontroli paszportów

  ​Panasonic TOUGHPAD FZ-M1 z funkcją kontroli paszportów

  Panasonic wprowadził narzędzie do identyfikacji i kontroli dostępu, przeznaczone do integracji z 7-calowym modelem wzmocnionego tabletu TOUGHPAD FZ-M1. Passport Reader Solution jest rozwiązaniem stworzonym dla służb granicznych, policji, służb bezpieczeństwa, a także dla branży turystycznej, rozrywkowej i hotelarskiej.
 • Panasonic GZ2000 - najlepszy telewizor do filmów?

  Panasonic GZ2000 - najlepszy telewizor do filmów?

  Panasonic wprowadza na rynek telewizor GZ2000, ze stworzonym na zamówienie, profesjonalnej klasy ekranem OLED 4K, oraz własnymi ulepszeniami sprzętowymi. Firma twierdzi, że to "najlepszy telewizor do kina domowego na świecie".
 • Nowa wersja wzmocnionego tabletu Toughpad FZ-M1

  Nowa wersja wzmocnionego tabletu Toughpad FZ-M1

  Panasonic wprowadził na rynek odświeżony model FZ-M1 klasy fully rugged z systemem operacyjnym Windows. Urządzenie jest dostępne w wersji Standard i ekonomicznej wersji Value.
 • Panasonic mPOS – tablet i terminal płatniczy w jednym

  Panasonic mPOS – tablet i terminal płatniczy w jednym

  Firma Panasonic zaprezentowała specjalny moduł pozwalający zintegrować wzmocniony tablet FZ-G1 z wiodącymi na rynku terminalami do płatności mobilnych.
 • Panasonic Toughpad FZ-M1 z wbudowaną kamerą Intel RealSense 3D

  Panasonic Toughpad FZ-M1 z wbudowaną kamerą Intel RealSense 3D

  Panasonic wprowadza na rynek nowy w pełni wzmocniony tablet FZ-M1 z wbudowaną kamerą Intel RealSense do przetwarzania obrazów 3D w ruchu. Urządzenie sprawdzi się m.in. w branży logistycznej, służbie zdrowia, policji czy też pracy agentów ubezpieczeniowych.
 • Panasonic Toughbook CF-20 z odłączanym ekranem w nowej wersji

  Panasonic Toughbook CF-20 z odłączanym ekranem w nowej wersji

  Panasonic zaprezentował najnowszą wersję Toughbooka klasy fully rugged z odłączanym ekranem. Model CF-20 to urządzenie 2-w-1 mogące pracować zarówno w trybie notebooka, jak i laptopa. Najnowsza wersja oferuje dłuższą pracę baterii, rozszerzone opcje zabezpieczeń i większą wydajność przy niższym zużyciu energii.

Filmy - Panasonic (2)