panasonic

Artykuły - Panasonic (331)

 • Panasonic zaprezentował lekkie okulary VR

  Panasonic zaprezentował lekkie okulary VR

  Choć fani wirtualnej rzeczywistości mają obecnie w czym przebierać, dostępne na rynku zestawy są w większości przypadków spore, ciężkie i mało poręczne. Lekarstwem na ten stan rzeczy mogą być nowe gogle firmy Panasonic.
 • Panasonic chce pomóc użytkownikom odzyskać ich słuchawki

  Panasonic chce pomóc użytkownikom odzyskać ich słuchawki

  Panasonic zaprezentował nowy gadżet, który ma pomóc użytkownikom odzyskać ich słuchawki, kiedy spadną one na tory. Całość działa w postaci małego odkurzacza.
 • Panasonic wprowadza na rynek wzmocniony 10-calowy tablet Toughbook A3

  Panasonic wprowadza na rynek wzmocniony 10-calowy tablet Toughbook A3

  Panasonic rozszerza linię urządzeń z Androidem o nowy wytrzymały Toughbook A3 z wyświetlaczem 10,1 cala. Urządzenie zostało zaprojektowane dla pracowników służb ratunkowych, ekip serwisowych pracujących w terenie, kierowców i pracowników branży logistycznej.
 • Telewizory Panasonic na 2020 rok - Hollywood w domu

  Telewizory Panasonic na 2020 rok - Hollywood w domu

  ​"Hollywood w waszych domach" - takim hasłem Panasonic zapowiada światu nową linię telewizorów, która do sprzedaży trafi w pierwszej połowie 2020 r. Zaprezentowane nowości mają jednak szanse przypaść do gustu nie tylko kinomanom. Mieliśmy szansę przyjrzeć się im osobiście w miejscu niebywałym dla kina.
 • Panasonic RP-HTX90N - test

  Panasonic RP-HTX90N - test

  Panasonic RP-HTX90N to słuchawki z półki budżetowej, które chcą stać się konkurencją dla Sennheisera oraz Sony. Jak te chęci wyszły w praktyce?
 • Toyota i Panasonic wyprodukują wspólnie akumulatory elektryczne

  Toyota i Panasonic wyprodukują wspólnie akumulatory elektryczne

  Toyota i Panasonic ogłosiły podpisanie nowej umowy zakładającej wspólne opracowywanie oraz produkcję akumulatorów do pojazdów elektrycznych. Japońskie marki stworzą w tym celu firmę Prime Planet Energy and Solutions.
 • Panasonic HZ2000 - telewizor w pełni wspierający tryb Filmmaker

  Panasonic HZ2000 - telewizor w pełni wspierający tryb Filmmaker

  Panasonic poinformowała dziś o wprowadzeniu na rynek telewizora HZ2000 w wersji 65- i 55‑calowej, ze specjalnie opracowanym ekranem Master HDR OLED Professional Edition i autorskimi ulepszeniami sprzętowymi Panasonic.
 • Wzmocniony Toughbook 55

  Wzmocniony Toughbook 55

  Panasonic zaprezentował nowy notebook klasy semi-rugged TOUGHBOOK 55. Smukły i lekki model ma poprawić elastyczność i wydajność pracy - twierdzi producent.
 • Panasonic prezentuje prototypowe telewizory i specjalny tryb Filmmaker

  Panasonic prezentuje prototypowe telewizory i specjalny tryb Filmmaker

  Na targach IFA w Berlinie firma Panasonic zaprezentowała dwa niezwykłe prototypy telewizorów, w których zastosowano innowacyjne rozwiązania wykraczające poza aktualne standardy. Dodatkowo Panasonic zaczyna wdrażać promowany przez filmowców tryb Filmmaker Mode, który oferuje ustawienia obrazu nie ingerujące w wizję twórców.
 • Panasonic zawiesił współpracę z Huawei

  Panasonic zawiesił współpracę z Huawei

  Firma Panasonic zawiesiła współpracę z chińskim producentem sprzętu elektronicznego Huawei. Powodem są podejrzenia dotyczące działalności firmy, która jest podejrzewana o szpiegostwo na rzecz chińskiego rządu.

Filmy - Panasonic (2)