Pamięć absolutna

Artykuły - Pamięć absolutna (14)

 • Kate Beckinsale: Akcja!

  Kate Beckinsale: Akcja!

  Kate Beckinsale wywiodła wszystkich w pole. Brytyjska aktorka, która niedawno skończyła 39 lat, wygląda bardzo naturalnie i przekonująco zarówno jako wampirzyca Selene z serii "Underworld", jak i Anna, waleczna asystentka pogromcy potworów z "Van Helsinga" - a także jako Lori, w którą wciela się w "Pamięci absolutnej", najnowszym filmie akcji z jej udziałem.
 • Wynalazki z przyszłości bez przyszłości

  Wynalazki z przyszłości bez przyszłości

  Co łączy wehikuł czasu, miecz świetlny i teleportację? Technologie te, zrodzone w umysłach ojców popkultury, nigdy nie powstaną.
 • "Pamięć absolutna": O PRODUKCJI

  Prezentowana obecnie "Pamięć absolutna" /Total Recall/ to kolejna odsłona kina akcji stawiająca pytanie o to, co jest prawdą, a co pamięcią. Punktem wyjścia dla produkcji było i tym razem słynne opowiadanie Philipa K. Dicka Przypomnimy to panu hurtowo /We Can Remember It For You Wholesale/, wcześniej przeniesione na ekran w 1990 roku przez Paula Verhovena. A zatem witajcie w Rekall, firmie, która przemieni wasze marzenia w prawdziwe wspomnienia. Dla pracownika fabryki Douglasa Quaida (Colin Farr
 • "Pamięć absolutna": O AKTORACH

  Ostatnie lata przyniosły rozkwit hollywoodzkiej kariery pochodzącego z Irlandii aktora COLINA FARRELLA (Quaid). W 2009 roku Farrell otrzymał statuetkę Złotego Globu za rolę w obrazie "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj" /In Bruges/. Z reżyserem filmu, Martinem McDonough pracuje obecnie nad produkcją "Seven Psychopaths". Równolegle realizuje niezależny projekt filmowy "Dead Man Down" w reżyserii Neilsa Ardena. W ostatnich latach filmografia aktora wzbogaciła się o takie tytuły jak: "Niepokonan
 • "Pamięć absolutna": TWÓRCY FILMU

  LEN WISEMAN (Reżyser/ Producent wykonawczy) rozpoczynał swoją karierę w dziale artystycznym, pracując nad efektami specjalnymi do takich produkcji jak: "Godzilla", "Faceci w czerni" /Men in Black/ oraz "Dzień Niepodległości" /Independence Day/. Był współautorem scenariusza oraz reżyserem obrazów "Underworld" i "Underworld Evolution". W 2007 roku wyreżyserował czwartą część "Szklanej pułapki" /Live Free or Die Hard/ z udziałem Bruce'a Willisa. W 1952 roku PHILIP K. DICK (Autor opowiadania Przy
 • "Pamięć absolutna": CZOŁÓWKA

  PAMIĘĆ ABSOLUTNA OBSADA Douglas Quaid - Colin Farrell Lori - Kate Beckinsale Cohaagen - Bryan Cranston Melina - Jessica Biel Kuato - Bill Nighy TWÓRCY Reżyseria: Len Wiseman Scenariusz: Kurt Wimmer Mark Bomback na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka "Przypomnimy to panu hurtowo" Scenografia: Patrick Tatopoulos Producent: Neal H. Moritz, Toby Jaffe Producent wykonawczy: Ric Kidney, Len Wiseman Zdjęcia: Paul Cameron, ASC Kostiumy: Sanja Milković Monta
 • Stworzony do wielkich rzeczy

  Stworzony do wielkich rzeczy

  Złośliwi mówią, że jest tak dobrym politykiem, jak dobrym był aktorem. Nie ulega jednak wątpliwości, że o ile Kalifornia mogłaby się obejść bez jego rządów, trudno wyobrazić sobie kinematografię bez Arnolda Schwarzeneggera. Gwiazdor skończył w poniedziałek, 30 lipca, 65 lat.
 • "Pamięć absolutna": Kobieta z trzema piersiami

  "Pamięć absolutna": Kobieta z trzema piersiami

  Len Wiseman, reżyser remake'u kultowej "Pamięci absolutnej", pozostał wierny oryginałowi i w nowej wersji klasyka sci-fi zobaczymy postać zmutowanej prostytutki z trzema piersiami.
 • Farrell kontra Schwarzenegger

  Farrell kontra Schwarzenegger

  Colin Farrell twierdzi, że unikał wzorowania się na Arnoldzie Schwarzeneggerze, grając w remake'u filmu "Pamięć absolutna" w reżyserii Lena Wisemana.
 • Gwiazda "Piratów" w głośnym remake'u

  Gwiazda "Piratów" w głośnym remake'u

  Bill Nighy negocjuje swój udział w remake'u znanego filmu akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem, "Pamięć absolutna". Aktor wystąpi u boku obsadzonego w głównej roli Collina Farrella.

Zdjęcia - Pamięć absolutna (8)

 • film.interia.pl
  "Pamięć absolutna"
 • film.interia.pl
  "Pamięć absolutna"
 • film.interia.pl
  "Pamięć absolutna"
 • film.interia.pl
  "Pamięć absolutna"
 • film.interia.pl
  "Pamięć absolutna"
 • film.interia.pl
  "Pamięć absolutna"