paluch

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Paluch (Wykonawca muzyczny) ,

Artykuły - Paluch (24)

 • Polska lista: Paluch wygrał z Beyonce

  Polska lista: Paluch wygrał z Beyonce

  W pojedynku dwóch głośnych nowości na polskiej liście bestsellerów górą znów okazał się rodzimy hip hop.
 • Stal Gorzów wygrała pożegnalny turniej Piotra Palucha

  Wieloletni kapitan Stali Gorzów Piotr Paluch w sobotę po raz ostatni wyjechał na żużlowy tor. Na stadionie im. Edwarda Jancarza w turnieju pożegnalnym miejscowa Stal pokonała Start Gniezno 51:39. Paluch zdobył 6 punktów.
 • Prezes telewizji zawieszony. Jest p.o.

  Nowy zarząd TVP poinformował, że ma charakter tymczasowy i będzie kierował spółką do momentu rozstrzygnięcia konkursów na członków Rady Nadzorczej i zarządu, które rozpisze KRRiT. Poprzedni prezes TVP Romuald Orzeł i część członków RN nie uznaje piątkowych decyzji RN.
 • Punktami w piratów? Raczej nie

  Nowe, rygorystyczne przepisy związane z przyznawaniem punktów karnych uderzą nie tylko w piratów drogowych, ale przede wszystkim w zawodowych kierowców.
 • Czekoladowy paluch miesza na rynku

  Czekoladowy paluch miesza na rynku

  Miłośnicy czekolady mają poważny powód do obaw. Fundusz hedgingowy kupił właśnie olbrzymie zapasy kakao. Czy przez spekulantów będziemy wkrótce płacić więcej za łakocie?
 • Tomcio paluch - najmniejszy chłopiec

  Tomcio paluch - najmniejszy chłopiec

  Lekarze ze Szpitala Uniwersyteckiego w Getyndze ujawnili przypadek najmniejszego na świecie chłopca-wcześniaka, który przeżył, mimo że po urodzeniu w wyniku cesarskiego cięcia w czerwcu zeszłego roku ważył zaledwie 275 gramów.
 • Romuald Orzeł prezesem TVP

  Romuald Orzeł prezesem TVP

  Romuald Orzeł jako prezes oraz Przemysław Tejkowski, Włodzimierz Ławniczak i Paweł Paluch - to skład nowego zarządu TVP, który wybrała Rada Nadzorcza spółki.
 • Romuald Orzeł nowym prezesem TVP

  Romuald Orzeł nowym prezesem TVP

  Romuald Orzeł jako prezes oraz Przemysław Tejkowski, Włodzimierz Ławniczak i Paweł Paluch - to skład nowego zarządu TVP, który w nocy z piątku na sobotę wybrała Rada Nadzorcza spółki.
 • Polacy daleko są od sieci

  Polacy daleko są od sieci

  Pieniądze na realizację idei społeczeństwa informacyjnego już są, regulacje prawne uchwalono lub są w trakcie opracowywania. Najwięcej do zrobienia jest w dziedzinie edukacji - zarówno społeczeństwa, jak i kadry urzędniczej.
 • Rekonstrukcja porwania Krzysztofa Olewnika

  Rekonstrukcja porwania Krzysztofa Olewnika

  W domu Krzysztofa Olewnika w Drobinie pod Płockiem z udziałem prokuratorów Prokuratury Apelacyjnej w Gdańsku dzisiaj przed południem rozpoczęła się rekonstrukcja zdarzeń związanych z jego porwaniem w 2001 roku.