paliwo

Artykuły - Paliwo (472)

Filmy - Paliwo (16)

 • DW Stories: Co Niemcy myślą o zakazach dla diesli?

  Przekręt, kant, a może długo oczekiwana przez społeczeństwo decyzja? Zapytaliśmy Niemców, co sądzą o zakazie dla diesli?
 • Dlaczego paliwo drożeje?

  W tym roku paliwo osiągnęło rekordowo wysokie ceny. Na portalu społecznościowym dużą popularnością cieszy się post, którego autorzy namawiają kierowców do ogólnopolskiego protestu. Ma być to być odpowiedź właśnie na podwyżki cen paliw. Dlaczego paliwo drożeje? Ekonomista Ignacy Morawski opowiedział o tym zjawisku i nadchodzących cenowych zmianach. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Kuriozalna sytuacja na drodze. Protest z powodu cen paliw

  Serbscy kierowcy zablokowali ruch w Belgradzie. To protest przeciwko rosnącym cenom paliw. Ponad połowę tej kwoty stanowią podatki pobierane przez państwo. Protesty odbyły się także w innych miastach Serbii. Polegały na zablokowaniu ruchu na głównych ulicach. Wielu ludzi musiało wracać z pracy na piechotę. Ceny paliwa w Serbii stale rosną. Aktualnie osiągnęły kwotę 1,3 euro za litr. (STORYFUL/x-news)
 • Orlen z nowym paliwem Efecta

  Jestem przekonany, że produkty te nie tylko pozwolą nam umocnić relacje z dotychczasowymi klientami, ale również dotrzeć do nowych grup konsumentów - mówi Zbigniew Leszczyński, członek zarządu PKN Orlen.