Palette

Artykuły - Palette (21)

 • Gorące czerwienie od Palette

  Gorące czerwienie od Palette

  W tym sezonie wszyscy tracą głowę dla czerwieni. Olśniewające czerwienie na włosach zagościły na włosach gwiazd i modelek stąpających po wybiegach.
 • Każda kobieta jest gwiazdą

  Każda kobieta jest gwiazdą

  Palette Deluxe z Olejkami Intensywnie Pielęgnującymi Kolor.
 • Kolor tak lśniący jak błyszczyk do ust

  Kolor tak lśniący jak błyszczyk do ust

  Są dni, kiedy włosy nie wyglądają tak, jak byśmy chciały. Co z tego, że skóra promienieje, a usta błyszczą kusząco, jeśli włosy są matowe i pozbawione blasku? Dzięki nowej linii Palette Instant Color z Efektem High Gloss Color każda z nas może teraz wyczarować na włosach kolor pełen apetycznego połysku.
 • Kolor bez zobowiązań

  Kolor bez zobowiązań

  Wspaniały, żywy odcień błyszczących włosów bez zobowiązań? Dla nowej Palette Color & Gloss to żaden problem! Ten łagodny szampon koloryzujący pozwala delikatnie zmienić lub podkreślić kolor włosów na kilka tygodni, nadając im wspaniały połysk.
 • Chłodne jak blond

  Chłodne jak blond

  Szykowna, zniewalająca, mroźna blond piękność - to pożądany styl w aktualnym sezonie. Wystarczy odpowiedni makijaż, elegancki strój, modne cięcie i najważniejsze... kolor. O porywający, chłodny odcień włosów zadba Palette Intensive Color Creme Cool Blonds.
 • Łagodny jak szampon, intensywny jak kolor

  Łagodny jak szampon, intensywny jak kolor

  Jak uzyskać piękny kolor włosów, chroniąc je jednocześnie przed zniszczeniem? To twardy orzech do zgryzienia, ale nie dla nowego szamponu koloryzującego Palette Color Shampoo z olejkiem z orzechów makadamia, który zapewnia łagodną koloryzację i wspaniały połysk włosów.
 • Bogactwo brązu

  Bogactwo brązu

  Trzy naturalne, głębokie odcienie brązu w kolekcji Brown Richness to najnowsza propozycja Palette Permanent Natural Colors.
 • Czarna perła w kolekcji Palette Deluxe

  Czarna perła w kolekcji Palette Deluxe

  Wyjątkowe kobiety zasługują na luksusowe kosmetyki. Najnowsza kolekcja trzech odcieni Palette Deluxe Dark Pearls nadaje włosom pełne głębi, ciemne odcienie, luksusową gładkość i połysk czarnej perły.
 • Czas na kolor - kolor na czas

  Czas na kolor - kolor na czas

  Co można zrobić w 10 minut? 3 razy ugotować jajko na miękko, przejechać trzy stacje metrem, zaparzyć w czajniczku herbatę Rooibos albo... zmienić kolor włosów z nowym kremem trwale koloryzującym Palette 10 min. Color.
 • Palette Color Shampoo

  Palette Color Shampoo

  Szampony koloryzujące Palette Color Shampoo dostępne są w nowych opakowaniach.