pakowanie

Artykuły - Pakowanie (17)

Filmy - Pakowanie (9)

 • Zgrzewanie folii domowym sposobem

  Zgrzewarka to doskonały sposób na zabezpieczanie przedmiotów, a także jedzenia - w ten sposób zyskujemy pewność, że nic nieporządanego nie znajdzie się w zupie czy specjalnie przygotowanych rzeczach, to też świetny sposób, by zachować świeżość produktów! Pakowanie folią na ciepło wymaga jednak drogiego urządzenia - chyba że wypróbujecie nasz domowy sposób na zgrzewanie folii! To naprawdę proste!
 • Jak pakować prezenty w folię?

  Przezroczysta folia do pakowania prezentów jest świetnym i całkiem chętnie wybieranym sposobem na opakowanie podarunków. Idealnie nadaje się do pakowania zwłaszcza miękkich i niewielkich prezentów, choć świetnie nada się również do osłonięcia większych koszy. Taka folia ma jednak tę wadę, że jest przezroczysta i podczas pakowania, trzeba uważać, by nie było zbyt wielu niepotrzebnych zagięć, a całość wyglądała przejrzyście. Jak więc opakować prezent, by uniknąć tych błędów? Zobaczcie nasz poradnik!
 • Jak zaoszczędzić miejsce w walizce? Genialny sposób

  Pakowanie się na wakacje czy każdy inny wyjazd wiąże się nieuchronnie z szukaniem kompromisu: jak wziąć jak najwięcej rzeczy, które zajmą jak najmniej miejsca w naszym bagażu. Sposobów na sprytne pakowanie jest wiele, my mamy dla was najskuteczniejszy, który pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca przy pakowaniu ciuchów. Jedyne, czego potrzebujecie, to czysty worek i... odkurzacz! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Szybkie pakowanie prezentów

  Jak pakować prezenty? Estetyczne przygotowanie prezentów to naprawdę trudna sztuka, zwłaszcza, gdy do opakowywania używamy papieru, a nie gotowych szablonów i pudełek. Dziś mamy dla was kilka propozycji, jak prosto nauczyć się profesjonalnego pakowania prezentów. Wbrew pozorom - to łatwe!