pakowanie

Artykuły - Pakowanie (12)

 • 8 rzeczy, które trzeba zabrać na obóz sportowy

  8 rzeczy, które trzeba zabrać na obóz sportowy

  Czas pakowania przed wyjazdem na obóz sportowy zbliża się wielkimi krokami. To najwyższa pora, żeby sprawdzić, czy masz wszystko, co będzie potrzebne na obozie sportowym.
 • ABC kompaktowego pakowania bagażu

  ABC kompaktowego pakowania bagażu

  Przed wyjazdem nie możesz dopiąć walizki, a po powrocie stwierdzasz, że połowy zapakowanych na wakacje ubrań w ogóle nie założyłaś? Głowa do góry. Kompaktowe spakowanie walizki naprawdę jest możliwe. Najważniejsze jest opanowanie umiejętności tworzenia uniwersalnej listy potrzebnych przedmiotów.
 • Kadra w pośpiechu. Rozmowy wychowawcze Smudy

  Mocno napięty terminarz mają we wtorek polscy piłkarze przygotowujący się do towarzyskich meczów z USA i Ekwadorem. Rano trening, później pakowanie i obiad, a po południu odlot za Ocean.
 • Uzyskanie przez Bayer Healthcare Company Ltd zgody na pakowanie na terenie Chin ostatniego typu insuliny produkowanej przez BIOTON S.A.

  Raport bieżący nr 22/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne BIOTON S.A. ("Spółka") informuje, w nawiązaniu do raportu bieżącego Spółki nr 65/2009 z dnia 09.07.2009 r. dotyczącego zawarcia przez Spółkę umowy dostawy i dystrybucji insuliny na terytorium Chińskiej Republiki Ludowej z Bayer Healthcare Company Limited ("BHC", "Umowa"), że w dniu 28.04.2010 r. Spółka otrzymała z BHC informację o uzyskaniu przez BHC zgody regula
 • Uzyskanie przez Bayer Healthcare Company Ltd pozwoleń na pakowanie na terenie Chin insulin produkowanych przez BIOTON S.A.

  Raport bieżący nr 13/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne BIOTON S.A. ("Spółka") informuje, w nawiązaniu do raportów bieżących Spółki nr: 65/2009 z dnia 09.07.2009 r. dotyczącego zawarcia przez Spółkę umowy dostawy i dystrybucji insuliny na terytorium Chińskiej Republiki Ludowej z Bayer Healthcare Company Limited ("BHC"), ("Umowa") oraz 70/2009 z dnia 05.08.2009 r. w sprawie spełnia warunków zawieszających Umowy leżącyc
 • Wielkie pakowanie w hali KDT

  Pierwsi z kupców weszli dziś rano do hali Kupieckich Domów Towarowych, by odebrać swój towar z zajętego przez komornika obiektu. Na razie do hali może wchodzić kolejno 10 kupców dziennie, każdy z osobą towarzyszącą. Na spakowanie dobytku życia każda osoba będzie miała 60 minut.
 • Pierwszy dzień wolności

  Pierwszy dzień wolności

  Ustępujący prezydent marzy o tym, żeby jak zwyczajny człowiek iść na zakupy do hipermarketu czy do kina. - Wyobrażam sobie to jak odzyskanie wolności - mówi Aleksander Kwaśniewski.
 • CS: Condition Zero - przygotowania do wysyłki

 • Urlop od kłótni

  O letnich urlopach zdążyliśmy już dawno zapomnieć, teraz w planach mamy krótsze lub dłuższe wyjazdy na ośnieżone stoki. Czeka nas pakowanie, ustalanie, co wziąć, z czego zrezygnować, wybór ośrodka, stoku, sprzętu.

Filmy - Pakowanie (9)

 • Zgrzewanie folii domowym sposobem

  Zgrzewarka to doskonały sposób na zabezpieczanie przedmiotów, a także jedzenia - w ten sposób zyskujemy pewność, że nic nieporządanego nie znajdzie się w zupie czy specjalnie przygotowanych rzeczach, to też świetny sposób, by zachować świeżość produktów! Pakowanie folią na ciepło wymaga jednak drogiego urządzenia - chyba że wypróbujecie nasz domowy sposób na zgrzewanie folii! To naprawdę proste!
 • Jak pakować prezenty w folię?

  Przezroczysta folia do pakowania prezentów jest świetnym i całkiem chętnie wybieranym sposobem na opakowanie podarunków. Idealnie nadaje się do pakowania zwłaszcza miękkich i niewielkich prezentów, choć świetnie nada się również do osłonięcia większych koszy. Taka folia ma jednak tę wadę, że jest przezroczysta i podczas pakowania, trzeba uważać, by nie było zbyt wielu niepotrzebnych zagięć, a całość wyglądała przejrzyście. Jak więc opakować prezent, by uniknąć tych błędów? Zobaczcie nasz poradnik!
 • Jak zaoszczędzić miejsce w walizce? Genialny sposób

  Pakowanie się na wakacje czy każdy inny wyjazd wiąże się nieuchronnie z szukaniem kompromisu: jak wziąć jak najwięcej rzeczy, które zajmą jak najmniej miejsca w naszym bagażu. Sposobów na sprytne pakowanie jest wiele, my mamy dla was najskuteczniejszy, który pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca przy pakowaniu ciuchów. Jedyne, czego potrzebujecie, to czysty worek i... odkurzacz! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Szybkie pakowanie prezentów

  Jak pakować prezenty? Estetyczne przygotowanie prezentów to naprawdę trudna sztuka, zwłaszcza, gdy do opakowywania używamy papieru, a nie gotowych szablonów i pudełek. Dziś mamy dla was kilka propozycji, jak prosto nauczyć się profesjonalnego pakowania prezentów. Wbrew pozorom - to łatwe!