pakowanie

Artykuły - Pakowanie (12)

 • 8 rzeczy, które trzeba zabrać na obóz sportowy

  8 rzeczy, które trzeba zabrać na obóz sportowy

  Czas pakowania przed wyjazdem na obóz sportowy zbliża się wielkimi krokami. To najwyższa pora, żeby sprawdzić, czy masz wszystko, co będzie potrzebne na obozie sportowym.
 • ABC kompaktowego pakowania bagażu

  ABC kompaktowego pakowania bagażu

  Przed wyjazdem nie możesz dopiąć walizki, a po powrocie stwierdzasz, że połowy zapakowanych na wakacje ubrań w ogóle nie założyłaś? Głowa do góry. Kompaktowe spakowanie walizki naprawdę jest możliwe. Najważniejsze jest opanowanie umiejętności tworzenia uniwersalnej listy potrzebnych przedmiotów.
 • Kadra w pośpiechu. Rozmowy wychowawcze Smudy

  Mocno napięty terminarz mają we wtorek polscy piłkarze przygotowujący się do towarzyskich meczów z USA i Ekwadorem. Rano trening, później pakowanie i obiad, a po południu odlot za Ocean.
 • Uzyskanie przez Bayer Healthcare Company Ltd zgody na pakowanie na terenie Chin ostatniego typu insuliny produkowanej przez BIOTON S.A.

  Raport bieżący nr 22/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne BIOTON S.A. ("Spółka") informuje, w nawiązaniu do raportu bieżącego Spółki nr 65/2009 z dnia 09.07.2009 r. dotyczącego zawarcia przez Spółkę umowy dostawy i dystrybucji insuliny na terytorium Chińskiej Republiki Ludowej z Bayer Healthcare Company Limited ("BHC", "Umowa"), że w dniu 28.04.2010 r. Spółka otrzymała z BHC informację o uzyskaniu przez BHC zgody regula
 • Uzyskanie przez Bayer Healthcare Company Ltd pozwoleń na pakowanie na terenie Chin insulin produkowanych przez BIOTON S.A.

  Raport bieżący nr 13/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne BIOTON S.A. ("Spółka") informuje, w nawiązaniu do raportów bieżących Spółki nr: 65/2009 z dnia 09.07.2009 r. dotyczącego zawarcia przez Spółkę umowy dostawy i dystrybucji insuliny na terytorium Chińskiej Republiki Ludowej z Bayer Healthcare Company Limited ("BHC"), ("Umowa") oraz 70/2009 z dnia 05.08.2009 r. w sprawie spełnia warunków zawieszających Umowy leżącyc
 • Wielkie pakowanie w hali KDT

  Pierwsi z kupców weszli dziś rano do hali Kupieckich Domów Towarowych, by odebrać swój towar z zajętego przez komornika obiektu. Na razie do hali może wchodzić kolejno 10 kupców dziennie, każdy z osobą towarzyszącą. Na spakowanie dobytku życia każda osoba będzie miała 60 minut.
 • Pierwszy dzień wolności

  Pierwszy dzień wolności

  Ustępujący prezydent marzy o tym, żeby jak zwyczajny człowiek iść na zakupy do hipermarketu czy do kina. - Wyobrażam sobie to jak odzyskanie wolności - mówi Aleksander Kwaśniewski.
 • CS: Condition Zero - przygotowania do wysyłki

 • Urlop od kłótni

  O letnich urlopach zdążyliśmy już dawno zapomnieć, teraz w planach mamy krótsze lub dłuższe wyjazdy na ośnieżone stoki. Czeka nas pakowanie, ustalanie, co wziąć, z czego zrezygnować, wybór ośrodka, stoku, sprzętu.
 • Wielkie pakowanie

  Kobieta pakująca walizki to dla wielu mężczyzn obrazek niemal groteskowy. No bo jak tu chcieć do torby zmieścić prawie całą szafę i próbować potem samodzielnie ją udźwignąć.

Filmy - Pakowanie (12)

 • Jak sprytnie spakować dziecko na ferie?

  Ferie zimowe tuż za rogiem. Wiele dzieci z tej okazji wybierze się na szkolną wycieczkę. Jak spakować malucha na ferie? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała blogerka i mama trójki dzieci Justyna Kozłowska. Jakie gadżety są najbardziej przydatne? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak się spakować na wyjazd?

  Wyjazdy wakacyjne cieszą każdego, mają tylko jedną wadę – pakowanie. Joanna Winiarska postanowiła rozprawić się z tym problemem i pomogła wszystkim tym, którym pakowanie spędzało sen z powiek. Dziennikarka napisała poradnik „Spakowani, czyli 33 checklisty na różne okazje”, a w studiu „Dzień Dobry Wakacje” zdradziła złote zasady dobrego pakowania na wyjazd. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak spakować się do małej walizki?

  Ula Chincz podpowiedziała, jak zapakować ubrania do małej walizki. Jak zrobić to dobrze? – Nigdy nie pakujemy się na ostatnią chwilę – powiedziała. Jak przewozić kosmetyki? Jak zabezpieczyć rzeczy w walizce? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Zgrzewanie folii domowym sposobem

  Zgrzewarka to doskonały sposób na zabezpieczanie przedmiotów, a także jedzenia - w ten sposób zyskujemy pewność, że nic nieporządanego nie znajdzie się w zupie czy specjalnie przygotowanych rzeczach, to też świetny sposób, by zachować świeżość produktów! Pakowanie folią na ciepło wymaga jednak drogiego urządzenia - chyba że wypróbujecie nasz domowy sposób na zgrzewanie folii! To naprawdę proste!