InteriaTV - PAKA

Filmy - PAKA (21)

 • PAKA: Ludzie Kempy protestują!

  Michał Kempa i jego przyjaciele - czyli półnagi włochacz-niemowa i łysawy karzeł w wełnianym sweterku - zdecydowanie przesunęli granice scenicznego absurdu. Także udzielając nam wywiadu nadal trwali w swoich rolach. Chociaż... nadal nie wiadomo, czy Kempa im płaci!
 • Ścibor Szpak - nadzieja polskiego kabaretu

  To jest jak atak, jak choroba psychiczna, jak błysk w głowie; idzie się ulicą i wypada z głowy coś - tak o pomysłach na skecze mówił Ścibor Szpak, zdobywca Grand Prix 28. PAKI.
 • 28. PAKA - kabaret Zygzak

  Do finału PAKI awansowali dzięki poparciu publiczności podczas Wieczoru Ostatniej Szansy. I szansę tę wykorzystali. Trzej zabawni faceci w bardzo klasycznych skeczach spodobali się również jury, zajmując 3. miejsce w przeglądzie.
 • 28. PAKA - kabaret Róbmy Swoje

  Realizują klasyczną formę kabaretu śpiewanego. Swoimi wspaniałymi tekstami i zabawnymi piosenkami zachwycili zarówno publiczność, jak i jurorów. Zobacz fragment występu kabaretu Róbmy Swoje.
 • Humor, absurd i ...brzydkie słowa

  W Krakowie zakończył się 28. Przegląd Kabaretów PAKA. Do czołówki polskich kabaretów dołączyły nowe twarze i zjawiska z pogranicza absurdu. Werdykt zapadł po burzliwych dyskusjach...
 • 28. PAKA - kabaret Puk

  Atrakcyjny temat, świetni wykonawcy, interesujące tematy, trochę pieprzu i damsko-męskich relacji - wszystko to zobaczycie w "programie dla dorosłych" kabaretu Puk.
 • 28. PAKA - Marcin Sitek - Król Dopalaczy

  Marcin Sitek to jeden z artystów warszawskiego kabaretu Macież - szalony, nieprzewidywalny, dynamiczny i atrakcyjny. A przy tym dowcipny i inteligentny. Czegóż chcieć więcej? Zobacz fragment jego występu.
 • 28. PAKA - kabaret Nic Nie Szkodzi

  Byliście kiedyś w Wersalu? Nie dziś, wczoraj czy kiedyś, ale kilkaset lat temu? Kabaret Nic Nie Szkodzi wkroczył na scenę jako galeria niezwykłych postaci w strojach z epoki. Zobaczcie fragment występu laureatów 1. nagrody ex aequo.
 • 28. PAKA - Michał Kępa i Diapazony

  Czy kabareciarz może być powolny i nieśmiały? Czy może być zakłopotany, gdy wychodzi na scenę? Czy może mu towarzyszyć dziwna postać w futrze i niby-karzeł? Otóż może! Zobacz fragment występu laureata 1. nagrody ex aequo.
 • Grand Prix 28. PAKI - kabaret Ścibor Szpak

  Laureat pierwszej nagrody na 27. PACE potwierdził słuszność ubiegłorocznej decyzji jurorów. Jego program - za który zdobył Grand Prix tegorocznego przeglądu - zaczyna się od końca świata... Zobacz fragment występu.