pająk

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Pająk (Film (2002)[Spider] Reż.David Cronenberg) , Pająk (Film (2001)[Earth vs. the Spider] Reż.Scott Ziehl)

Artykuły - Pająk (52)

Filmy - Pająk (39)

 • Kobieta kierowała samochodem, gdy zauważyła niewielkiego pasażera na gapę. To był pająk!

  Pewna kobieta podróżowała samochodem ze swoim partnerem, gdy w pewnym momencie zauważyła pająka na desce rozdzielczej. Okazało się, że panicznie boi się pająków. Na szczęście udało jej się opanować emocje i nie doszło do wypadku. Zobaczcie, jak to wyglądało!
 • Pająk wychodził jej prosto z ust! Jest jeden haczyk

  Dziewczynka chciała wypróbować nowy filtr jednej z aplikacji. Jej reakcja?
 • To film dla ludzi o mocnych nerwach!

  Pracownik australijskiego parku gadów w Sombersby przy użyciu pęsety rozpakował worek z jajkami atraksa, ptasznika australijskiego. Z wnętrza wybiegło kilkadziesiąt świeżo wyklutych osobników. Park opublikował nagarnie na swoim Facebooku z ostrzeżeniem, by nie oglądali go ludzie o słabych nerwach. W Australii żyje ponad 30 gatunków atraksów. Atraks robustus to najbardziej jadowity pająk na świecie. W 2017 roku jeden z australijskich ogrodów zoologicznych zainicjował akcję łapania tych pająków i przynoszenia, w celu "wydojenia" z nich jadu. Używa się go do produkcji antidotum. Wysokie upały zwiększyły aktywność atraksów, co w efekcie przyniosło więcej ukąszeń. (STORYFUL/x-news)
 • Nowi sąsiedzi w skrzynce na listy. Przerażające

  Mieszkanka Australii, otwierając swoją skrzynkę na listy, była zaskoczona nowymi sąsiadami. Pająk ponad setką małych, dopiero co wyklutych pajączków. Przez 6 tygodni matka czuwała przy kokonie całej kolonii dzieci. (STORYFUL/x-news)