pac

Artykuły - Pac (9)

 • Another World: Odświeżona wersja na 20-lecie premiery

  Another World: Odświeżona wersja na 20-lecie premiery

  Studio DotEmu postanowiło upamiętnić 20. rocznicę kultowej i szanowanej przez fanów na całym świecie gry Another World, wypuszczając z tej okazji, za pośrednictwem usługi Steam (dostępne wersje PC i Mac), jej specjalną edycję.
 • Pace Group zyskuje po wczorajszym spadku

  Wycena Pace Group odrabia część wczorajszej straty. Wczoraj spółka zakończyła dzień na poziomie 176,4 po informacji o zmniejszeniu prognozy wzrostu przychodów ze sprzedaży. Faktycznie, Joshua Raymond z City Index zwrócił uwagą na wczorajszy spadek ceny spółki o 18 proc.
 • Nie sprzedajcie 2 Paca!

  Nie sprzedajcie 2 Paca!

  Matka nieżyjącego rapera 2 Paca walczy o niedopuszczenie do sprzedaży przez jego wytwórnię płytową pozostałych niepublikowanych nagrań artysty.
 • Paco de Lucia zagra na Torwarze

  Paco de Lucia zagra na Torwarze

  Światowej sławy mistrz gitary i muzyki flamenco Paco de Lucia wystąpi we wtorek, 18 lipca, z zespołem na warszawskim Torwarze. Artysta wystąpi w ramach festiwalu Warsaw Summer Jazz Days 2006.
 • Zawarcie umowy ugody z PACO

  Raport bieżący nr 18/2006 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Domu Obrotu Wierzytelnościami CASH FLOW S.A. informuje, że w dniu 29 maja 2006r. została zawarta umowa ugody PACO Małgorzata Szulc Zakład Produkcji Folii i Opakowań dotycząca wierzytelności o wartości 565 892,89 zł. Ugoda dotyczy spłaty zadłużenia dłużnika wobec CASH FLOW S.A. i zakłada ratalną spłatę całego zadłużenia do 5 lipca 2006r. W przypadku, kiedy dłużnik nie dotrzym
 • 600 V, Sekta i Paco w "Paragrafie"

  600 V, Sekta i Paco w "Paragrafie"

  18 października w klubie "Paragraf 51" w Warszawie na imprezie "KonkreT Hip-Hop" zagrają DJ 600 V, DJ Sekta oraz DJ Paco.
 • 2 Pac z Biggiem?

  2 Pac z Biggiem?

  Kilka lat po śmierci słynnych raperów Eminem postanawia niejako zjednać twórczość 2 Paca i Notoriousa B.I.G. w kawałku "Running (Dying To Live)". Numer ten ma się znaleźć na zapowiadanym już albumie "Tupac: Resurrection" (tytuł rodem z Matrixa).
 • Czy 2 Pac powróci?

  Czy 2 Pac powróci?

  Od śmierci Tupaca Amaru Shakura rokrocznie wielu jego fanów zbiera się 13 września w Las Vegas, by oddać hołd zamordowanemu w tajemniczych okolicznościach raperowi. Wedle jednej z licznych teorii dotyczących śmierci Tupaca, zwanej teorią "Siedmiu Lat", właśnie w tym roku, w 7. rocznicę śmierci, mistrz ma powrócić.
 • Rezygnacja osoby nadzorującej

  Zarząd Przedsiębiorstwa Telekomunikacyjnego SZEPTEL SA informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał pismo od Pana Rolanda Paca, w którym Pan Roland Pac, z dniem 12 lutego 2003 roku, składa rezygnację z pełnienia funkcji Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej i udziału w pracach Rady Nadzorczej SZEPTEL SA. Pan Roland Pac rezygnację składa w związku ze zbyciem pakietu akcji będącego dotychczas w posiadaniu BRE Banku SA.