ozorki

Artykuły - Ozorki (2)

 • Ozorki w sosie chrzanowym

  Ozorki w sosie chrzanowym

  Podroby wracają ostatnio do łask. Na szczególną uwagę zasługują ozorki. Dobrze przyrządzone będą delikatne i kruche w smaku. Warto, by od czasu do czasu zagościły w twojej kuchni.
 • "Ozorki w sosie chrzanowym"

  "Ozorki w sosie chrzanowym"

  Mathplanete to projekt dwóch muzyków: Piotra "Skuter" Skotnickiego i Artura "Klero" Włodkowskiego, którzy po latach pracy na rachunek innych wykonawców postanowili zadebiutować własnym wydawnictwem. Album, zatytułowany po prostu "Mathplanete", mieści się w szeroko rozumianym nurcie clubbingowym. Łączy elementy takich stylów, jak acid jazz, R&B, soul, house, deep house, jungle, drum & bass, chilout, smooth jazz, pop. Wśród wokalistów na płycie można usłyszeć między innymi Monikę Jarosińską, Natashę Jenkins, Agnieszkę Burcan (Plastic) oraz powracającego po długiej przerwie Krzysztofa Antkowiaka. Dodajmy, że Mathplanete mają także na koncie - nie do końca udaną - współpracę z Edytą Górniak, o której opowiedzieli w rozmowie z Pawłem Amarowiczem.

Filmy - Ozorki (1)

 • Jak przyrządzić ozorki wołowe? Genialny sposób na obiad

  Ozorki wołowe świetnie nadają się na przyrządzenie wytwornych, przepysznych dań głównych! Te nie cieszą się szerokim uznaniem, a szkoda - są nie tylko zdrowe, ale i przepyszne! Przygotowaliśmy dla was bardzo prosty przepis na obiad, który posmakuje wszystkim - delikatna, krucha struktura ozorków w nietypowym sosie z musztardą. Zobaczcie, jak łatwo je przyrządzić!