Biznes - ozdoby

Artykuły - Ozdoby (5)

 • "Made in Poland" walczy z kryzysem!

  "Made in Poland" walczy z kryzysem!

  Są trzy produkty, gdzie napis "Made in Poland" oznacza za granicą najwyższą jakość: kiełbasa, wódka i bombki choinkowe. Obecny kryzys w USA uderzył szczególnie w producentów bombek.
 • Przedświąteczny szał!

  Przedświąteczny szał!

  Za oknem króluje jesienna aura, a w hipermarketach rozpoczął się już przedświąteczny szał. Mimo, iż do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze sporo czasu, sklepy "atakują" nas świętym Mikołajem, bombkami, a także kolorowymi ozdobami.
 • Kraków świątecznie rozrzutny

  Kraków świątecznie rozrzutny

  Pięknie wyglądają. Kolorowo świecą. Wprowadzają świąteczny nastrój. A ile kosztują? Bożonarodzeniowe ozdoby na miejskich latarniach, budynkach czy drzewach, girlandy świateł i wyeksponowane choinki często są opłacane z budżetów miast. No chyba, że znajdzie się sponsor...
 • Młodzi artyści dostępni w sieci

  Ladne.pl to miejsce, gdzie prezentowana jest twórczość polskich artystów. Aktualnie Ladne.pl współpracuje z już piętnastoma artystami i oferuje około 300 ręcznie wykonanych przedmiotów. Dostępna jest: biżuteria, spinki do mankietów, grafiki, obrazy, wyroby ze szkła, a nawet tomik poezji. Sklep Ładne.pl oferuje niebanalne, nowatorskie i przede wszystkim ładne przedmioty. To idealne miejsce dla osób poszukujących pomysłu na prezent (dla Niej lub dla Niego) i wszystkich, którzy lubią posiadać niepowtarzalne ozdoby.
 • Postaw się... za cudze

  Postaw się... za cudze

  Już od dłuższego czasu w polskich miastach widać było choinki, ozdoby, światła. Część z tych atrakcji zapewniają sponsorzy, a za resztę... płaci miasto, czyli mieszkańcy. Ile urzędy wydają z okazji świąt na świąteczne iluminacje, a ile na siebie?