InteriaTV - ozdoby

Filmy - Ozdoby (172)

 • Naturalne barwniki do pisanek

  Pisanki to nieodłączny element każdej Wielkanocy. Świąteczne, kolorowe jajka to okazja do popisania się własnymi umiejętnościami, a także doskonały sposób na urozmaicenie, upiększenie naszych wnętrz! Niektórzy z nas mają mnóstwo własnych sposobów na przepiękne pisanki, niektórzy wybierają sztuczne barwniki do kolorowania pisanek, są jednak proste sposoby, jak naturalnymi metodami barwić pisanki. Jak to zrobić? Zobaczcie!
 • Proste ozdoby na Wielkanoc

  Wielkanoc, podobnie jak święta Bożego Narodzenia, to doskonała okazja, by nasze wnętrza ubogacić o mnóstwo przepięknych dekoracji, zwłaszcza, że Wielkanoc wypada początkiem wiosny, gdy wszystko, co budzi się do życia, pełne jest przepięknych, jasnych kolorów. Przygotowaliśmy dla was krótki poradnik, jak przygotować prostą, ale efektowną dekorację na Wielkanoc - to dziecinnie proste!
 • Jak zrobić chwost? Szybki sposób

  Chwost (albo chwast) to jedna z najprostszych i najpiękniejszych ozdób, który ma swoją wielowiekową tradycję! Kiedyś były obowiązkowym uzupełnieniem ubrania wojskowych, dziś coraz częściej pojawia się w naszych domach i przy codziennych przedmiotach - jako dekoracja torebki czy sposób ozdobnego wiązania zasłon. Jak zrobić chwost? To dziecinnie proste - zrobicie go samodzielnie w parę chwil! Wybierzcie odpowiadający wam materiał i kolor - i do dzieła! Parę chwil - i gotowe!
 • Kula śnieżna - zrób ją samodzielnie!

  Kula śnieżna to jedna z najprostszych i jednocześnie najpopularniejszych zabawek i ozdób, które są w niemal każdym domu! Niewielka zabawka zamknięta w wypełnionej płynem szklanej kuli, w której pływa brokat - cieszy oko każdego! Nie musicie wydawać fortuny - możecie zrobić ją samodzielnie w domu! Zobaczcie, jak zrobić kulę śnieżną w domu - wystarczy słoiczek i trochę brokatu!
 • Witraż na okno - ptaszek

  Samodzielnie robione witraże to ozdoba wielu okien dziecięcych pokojów od lat. Któż z nas nie robił ich na zajęciach plastyki w podstawówce? Oto, jak zrobić witraż na okno w kształcie ptaka - to naprawdę proste!
 • Witraż na okno - meduza

  Samodzielnie robione witraże to ozdoba wielu okien dziecięcych pokojów od lat. Któż z nas nie robił ich na zajęciach plastyki w podstawówce? Oto, jak zrobić witraż na okno w kształcie meduzy - to naprawdę proste!
 • Wycinane płatki śniegu

  Płatki śniegu to doskonały sposób na proste, tanie, szybkie w przygotowaniu dekoracje, które doskonale ubarwią każde wnętrze podczas zimy. Wycinane płatki śniegu robi się dosłownie w parę chwil - ten sposób pokochają również dzieci, które odkryją w ten sposób niesamowitą zabawę! Jak ciąć papier, by stworzyć przepiękne płatki śniegu? Zobaczcie nasz poradnik!
 • Domowa sztuczna krew - idealna na Halloween

  Halloween to szczególna okazja - to dzień, którego obchodzenie robi się coraz popularniejsze na całym świecie, również w Polsce! Zwłaszcza młodzież i najmłodsi hucznie obchodzą Halloween, przebierając się za różne upiory, zjawy i "żywe trupy". Doskonałym rekwizytem jest oczywiście sztuczna krew, której wygląd musi jak najbardziej imitować wygląd prawdziwej krwi. Jak ją zrobić w domu? To dziecinnie proste - zobaczcie nasz poradnik!
 • Jak zrobić broszki-róże z resztek materiału?

  Broszki doskonale podkreślają każdą kobiecą stylizację, dodając odrobinę frywolności i powagi jednocześnie. Znakomicie sprawdzają się nie tylko broszki kupione w sklepach, ale również te wykonane samodzielnie - w ten sposób każda z was ma szansę na przygotowanie wyjątkowej, oryginalnej broszki, której wygląd zachwyci wszystkich. Zobaczcie, jak zrobić broszki w kształcie róż - do ich wykonania potrzebujecie tylko resztek materiału!
 • Breloczek do kluczy - zrób go sam!

  Każdy z nas ma jakieś klucze i niemal każdy ma jakąś ozdobę przy nich. Drobne breloczki znakomicie sprawdzają się przy każdym pęku kluczy, nie tylko urozmaicając je, ale również podkreślając nasz styl czy pozwalając na szybkie odróżnianie kluczy od siebie. Jeśli szukacie pomysłu, jak zrobić samodzielnie brelok do kluczy, zobaczcie nasz poradnik - to dziecinnie proste!