ozdoby

Artykuły - Ozdoby (36)

Filmy - Ozdoby (172)

 • Naturalne barwniki do pisanek

  Pisanki to nieodłączny element każdej Wielkanocy. Świąteczne, kolorowe jajka to okazja do popisania się własnymi umiejętnościami, a także doskonały sposób na urozmaicenie, upiększenie naszych wnętrz! Niektórzy z nas mają mnóstwo własnych sposobów na przepiękne pisanki, niektórzy wybierają sztuczne barwniki do kolorowania pisanek, są jednak proste sposoby, jak naturalnymi metodami barwić pisanki. Jak to zrobić? Zobaczcie!
 • Kula śnieżna - zrób ją samodzielnie!

  Kula śnieżna to jedna z najprostszych i jednocześnie najpopularniejszych zabawek i ozdób, które są w niemal każdym domu! Niewielka zabawka zamknięta w wypełnionej płynem szklanej kuli, w której pływa brokat - cieszy oko każdego! Nie musicie wydawać fortuny - możecie zrobić ją samodzielnie w domu! Zobaczcie, jak zrobić kulę śnieżną w domu - wystarczy słoiczek i trochę brokatu!
 • Proste ozdoby na Wielkanoc

  Wielkanoc, podobnie jak święta Bożego Narodzenia, to doskonała okazja, by nasze wnętrza ubogacić o mnóstwo przepięknych dekoracji, zwłaszcza, że Wielkanoc wypada początkiem wiosny, gdy wszystko, co budzi się do życia, pełne jest przepięknych, jasnych kolorów. Przygotowaliśmy dla was krótki poradnik, jak przygotować prostą, ale efektowną dekorację na Wielkanoc - to dziecinnie proste!
 • Jak zrobić chwost? Szybki sposób

  Chwost (albo chwast) to jedna z najprostszych i najpiękniejszych ozdób, który ma swoją wielowiekową tradycję! Kiedyś były obowiązkowym uzupełnieniem ubrania wojskowych, dziś coraz częściej pojawia się w naszych domach i przy codziennych przedmiotach - jako dekoracja torebki czy sposób ozdobnego wiązania zasłon. Jak zrobić chwost? To dziecinnie proste - zrobicie go samodzielnie w parę chwil! Wybierzcie odpowiadający wam materiał i kolor - i do dzieła! Parę chwil - i gotowe!