InteriaTV - owoce

Filmy - Owoce (119)

 • Letnie owoce w kuchni Sebastiana Olmy

  W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” Sebastian Olma przygotował dziś kilka dań z owocami. Jaki jest przepis na pieczoną kaczkę letnimi owocami i pyszną sałatkę z łososiem i jeżynami? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Malutki opos po raz pierwszy próbuje owoców

  Malutki opos z miejscowego parku gadów po raz pierwszy w życiu próbował borówek i truskawek, które były niemalże jego wielkości! Zobaczcie jego zmagania z nowym doświadczeniem. (STORYFUL/x-news)
 • 27-latek z Chin zamienia owoce w dzieła sztuki

  Ten 27-letni mieszkaniec Chin ma niezwykły talent. Li Mi'an zamienia owoce i warzywa w prawdziwe dzieła sztuki. Jedyne, czego potrzebuje, to około 10 narzędzi i kilka godzin! Zobaczcie wyjątkowe efekty jego precyzji i cierpliwości. (STORYFUL/x-news)
 • Czas na sezonowe przysmaki. Jakie owoce jeść wiosną i latem?

  Wiosna i lato to pory roku, kiedy możemy w pełni cieszyć się z dobrodziejstw natury. To właśnie w tym czasie na naszych stołach goszczą uwielbiane przez wszystkich owoce: truskawki, czereśnie i maliny. Ale to nie wszystko! Zobaczcie co jeszcze może znaleźć się w waszym jadłospisie w te ciepłe miesiące i postawcie na odżywianie sezonowe! Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery. (Agencja TVN/x-news)
 • Czy można żywić się tylko owocami?

  W studiu „Dzień Dobry TVN” dietetyk Anna Radowicka opowiedziała o wadach i zaletach diety fruktariańskiej. Co może się stać z organizmem, kiedy przyjmuje same owoce? Jakie zagrożenia się z tym wiążą? Anna Radowicka wspomniała również, jakie są najgorsze diety według Brytyjskiego Stowarzyszenia Dietetyków. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Niby groźny, a taki delikatny. Urocze

  Ten pies może i wygląda groźnie, ale jest wyjątkowo delikatny. Szczególnie troskliwie obchodzi się z… owocami. Zaciekawiony nieznanym sobie przysmakiem próbuje dosłownie skubnąć malinę. (STORYFUL/x-news)
 • Malutki opos po raz pierwszy próbuje owoców

  Malutki opos z miejscowego parku gadów po raz pierwszy w życiu próbował borówek i truskawek, które były niemalże jego wielkości! Zobaczcie jego zmagania z nowym doświadczeniem. (STORYFUL/x-news)
 • Nieznane owoce, których warto spróbować

  Dietetyk kliniczny Hanna Stolińska-Fiedorowicz powiedziała o owocach, które warto spróbować. – Warto sięgnąć po owoce egzotyczne, ponieważ mają fantastyczne właściwości – zaznaczyła. Jaki owoc zmniejsza poziom glukozy we krwi? Co jeszcze jest dobre dla naszego zdrowia? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Dwa niedźwiedzie wtargnęły na podwórko i…

  Mieszkaniec Karoliny Północnej uwiecznił wizytę dwóch niedźwiadków w jego ogrodzie. Zwierzęta wtargnęły z lasu na teren prywatny i zaczęły zjadać owoce z przydomowego drzewka. Niedźwiedzie zupełnie nie speszyły się obecnością właścicieli ogrodu. Relacjonowali oni, że zwierzęta już odwiedzały ich dom miesiąc wcześniej. (STORYFUL/x-news)
 • Jak suszyć owoce i warzywa?

  Jak suszyć warzywa i owoce? Opowiedziała o tym w kuchni programu Sylwia Majcher. Blogerka kulinarna przygotowała tatar z suszonych pomidorów oraz pieczoną dynię z panko. (Dzień Dobry TVN/x-news)