owoce

Artykuły - Owoce (604)

Filmy - Owoce (115)

 • Czy można żywić się tylko owocami?

  W studiu „Dzień Dobry TVN” dietetyk Anna Radowicka opowiedziała o wadach i zaletach diety fruktariańskiej. Co może się stać z organizmem, kiedy przyjmuje same owoce? Jakie zagrożenia się z tym wiążą? Anna Radowicka wspomniała również, jakie są najgorsze diety według Brytyjskiego Stowarzyszenia Dietetyków. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Niby groźny, a taki delikatny. Urocze

  Ten pies może i wygląda groźnie, ale jest wyjątkowo delikatny. Szczególnie troskliwie obchodzi się z… owocami. Zaciekawiony nieznanym sobie przysmakiem próbuje dosłownie skubnąć malinę. (STORYFUL/x-news)
 • Malutki opos po raz pierwszy próbuje owoców

  Malutki opos z miejscowego parku gadów po raz pierwszy w życiu próbował borówek i truskawek, które były niemalże jego wielkości! Zobaczcie jego zmagania z nowym doświadczeniem. (STORYFUL/x-news)
 • Nieznane owoce, których warto spróbować

  Dietetyk kliniczny Hanna Stolińska-Fiedorowicz powiedziała o owocach, które warto spróbować. – Warto sięgnąć po owoce egzotyczne, ponieważ mają fantastyczne właściwości – zaznaczyła. Jaki owoc zmniejsza poziom glukozy we krwi? Co jeszcze jest dobre dla naszego zdrowia? (Dzień Dobry TVN/x-news)