owczarek niemiecki

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
owczarek niemiecki ,

Artykuły - Owczarek niemiecki (3)

 • Pies został bohaterem policji stanowej na Alasce

  Buddy, pięcioletni owczarek niemiecki został w piątek uhonorowany w Anchorage, na Alasce (północny-zachód USA) przez policję stanową, za doprowadzenie pomocy do płonącego warsztatu jego właściciela - poinformował portal Yahoo News, cytując agencję AP.
 • Pies pokonał 700 km, by wrócić do domu

  700 kilometrów pokonał we Włoszech owczarek niemiecki Rocky, by odnaleźć swego dawnego właściciela z miasta Carrara w Toskanii, któremu został ukradziony przed trzema laty.
 • Otruty pies ratowników

  Otruty pies ratowników

  Otruto psa ratowników Grupy Jurajskiej GOPR. Haker, owczarek niemiecki, 4 lata temu zastąpił innego psa - Hagana, który zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Haker był jednym z najlepszych psów ratowniczych.

Filmy - Owczarek niemiecki (22)

 • Waleczny szczeniak kontra owczarek niemiecki. Finał?

  Waleczny szczeniak za wszelką cenę próbował przestraszyć swojego dużego psiego kolegę. Niezrażony niczym pędził po kanapie, głośno szczekając, aż nagle… spadł z niej. To nie przeszkodziło mu jednak w dalszych działaniach. Jak zareagował owczarek niemiecki? (STORYFUL/x-news)
 • Owczarek znalazł wspólny język z... łosiem. Zobaczcie sami

  To dopiero nietypowa relacja! Ten owczarek niemiecki postanowił po latach nudów zaprzyjaźnić się z sąsiadem zza płotu - łosiem. Zobaczcie tylko jak bawią się przez siatkę, ganiając za sobą nawzajem. (STORYFUL/x-news)
 • Emocje wzięły górę. Tylko ją zobaczył

  Ten owczarek nie mógł powstrzymać radości po tym, jak zobaczył swoją właścicielkę. Zobaczcie sami.
 • Owczarek policyjny przymierza pierwszy raz buty zimowe. Finał?

  Policyjny pies Jary dostał nowe buty zimowe. Film opublikowany przez policję w Rapid City pokazuje, jak owczarek niemiecki próbuje przyzwyczaić się do nowego obuwia. Rzecznik prasowy policji podkreślił w komunikacje, że w zimowych warunkach wszyscy funkcjonariusze powinni czuć się komfortowo, stąd ciepła odzież i buty należą się wszystkim, również czworonożnym policjantom. (STORYFUL/x-news)