owady

Synonimy:
owad,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Owady (152)

Filmy - Owady (21)

 • Gigantyczne gniazdo szerszeni. Owady osiedliły się w opuszczonym samochodzie

  Szerszenie europejskie osiedliły się w jednym z opuszczonych samochodów w mieście Alliance na północnym wschodzie stanu Ohio. Owady stworzyły gigantyczne gniazdo, którego usunięcia podjął się doświadczony pszczelarz. Szerszenie z reguły bardzo agresywnie bronią swojego terytorium. Cała akcja musiała zostać przeprowadzona bardzo ostrożnie. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom, pszczelarz nie odniósł żadnych obrażeń i pomyślnie usunął całe gniazdo z auta. (STORYFUL/x-news)
 • Nie mogła się powstrzymać i... uderzyła go w twarz

  To jeden z ich najważniejszych dni w życiu, który został przerwany przez latające owady. Kobieta widząc, że na twarzy swojego przyszłego męża usiadł robak nie mogła się powstrzymać i... uderzyła go w twarz.
 • Domowy preparat zwalczający wszy - jak go zrobić?

  Wszy to, niestety, ciągła zmora. Najczęściej łapią je dzieci w wieku przedszkolnym, ale tak naprawdę mogą dotknąć każdego. Na szczęście są to intruzy, których dosyć łatwo się pozbyć - również domowymi sposobami! Oto przepis na domowy preparat zwalczające wszy. Jest dziecinnie prosty!
 • Duże chodzące liście na ręce faceta. Co to takiego?

  Liśćce do złudzenia przypominają nadgryziony liść, co pozwala im być niewidocznym wśród drzew. Właściciel tych chciał się pochwalić swoją kolekcją. W tym celu wyciągnął je na rękę. Trzeba przyznać, że robią wrażenie.