owady

Synonimy:
owad,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Owady (150)

Filmy - Owady (20)

 • Nie mogła się powstrzymać i... uderzyła go w twarz

  To jeden z ich najważniejszych dni w życiu, który został przerwany przez latające owady. Kobieta widząc, że na twarzy swojego przyszłego męża usiadł robak nie mogła się powstrzymać i... uderzyła go w twarz.
 • Domowy preparat zwalczający wszy - jak go zrobić?

  Wszy to, niestety, ciągła zmora. Najczęściej łapią je dzieci w wieku przedszkolnym, ale tak naprawdę mogą dotknąć każdego. Na szczęście są to intruzy, których dosyć łatwo się pozbyć - również domowymi sposobami! Oto przepis na domowy preparat zwalczające wszy. Jest dziecinnie prosty!
 • Duże chodzące liście na ręce faceta. Co to takiego?

  Liśćce do złudzenia przypominają nadgryziony liść, co pozwala im być niewidocznym wśród drzew. Właściciel tych chciał się pochwalić swoją kolekcją. W tym celu wyciągnął je na rękę. Trzeba przyznać, że robią wrażenie.
 • Jak zabezpieczyć się przed molami spożywczymi?

  Mole spożywcze to zmora niemal każdej kuchni. Ten problem może dotknąć każdego z nas - mole spożywcze mogą zalęgnąć się nawet we wzorowo utrzymywanej kuchni. Owady te żerują w miejscach, gdzie dostęp do żywności jest nieograniczony - uwielbiają zwłaszcza suche pokarmy: kasze, cukier, mąki czy otręby to idealne warunki dla rozmnażania się omacnicy spichrzanki. Jak zabezpieczać się przed molami spożywczymi? Zobaczcie nasze sposoby, jak ratować sypie produkty przed molami!