Ousmane Dembele

Artykuły - Ousmane Dembele (67)

Filmy - Ousmane Dembele (3)

  • Piszczek porównuje Błaszczykowskiego do Sancho. Który lepszy? (ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS). WIDEO

    Borussia Dortmund idzie łeb w łeb z Bayernem na drodze do tytułu. Wielkim objawieniem tego sezonu jest młody talent Jadon Sancho. Łukasz Piszczek bardzo zachwala młodszego kolegę. Pokusił się także o porównanie go do byłych kluczowych graczy BVB - Jakuba Błaszczykowskiego i Ousmane'a Dembele.
  • Luis Suarez o sytuacji Ousmane'a Dembele. Wideo

    - Jak już powiedzieli inni koledzy, a Ousmane Dembele sam to już wie: gra w piłkę nożną jest przywilejem dla każdego zawodnika. Uważam, że on powinien być bardziej skoncentrowany i bardziej odpowiedzialny. To jednak młody chłopak, a w Barcelonie otacza go wielu ludzi. Może się na nich wzorować, ponieważ oni są prawdziwymi profesjonalistami, a ten okres może być dla niego bardzo użyteczny - powiedział Luis Suarez, napastnik Barcelony, o swoim 21-letnim koledze, który ostatnio nie ma dobrej prasy.
  • Ousmane Dembele nie przejdzie do Leicester City

    Choć obecny sezon Premier League jeszcze się nie zakończył, to władze świeżo upieczonego mistrza Anglii już myślą o kolejnych rozgrywkach. Leicester City czeka nie tylko obrona tytułu, ale także debiutancki start w Lidze Mistrzów. Nic dziwnego, że Claudio Ranieri rozgląda się za wzmocnieniami, zwłaszcza w ofensywie. Jednym z piłkarzy, którzy znaleźli się na celowniku Włocha był Ousmane Dembele. 18-letni Francuz przyznał w rozmowie z Ouest-France, że szkoleniowiec „Lisów” skontaktował się z nim osobiście. Źródło: Press Focus/x-news