Otylia Jędrzejczak

Artykuły - Otylia Jędrzejczak (122)

 • Gwiazdy zdradzają, co robią, żeby nie przytyć podczas domowej izolacji

  Gwiazdy zdradzają, co robią, żeby nie przytyć podczas domowej izolacji

  Krzysztof Ibisz biega po klatce schodowej. Otylia Jędrzejczak udowadnia, że nawet w drodze między lodówką i blatem kuchennym można wykonywać ćwiczenia. A Karolina Gilon wymachuje butelkami wody. Oto pomysły gwiazd na aktywność fizyczną podczas domowej izolacji.
 • Otylia Jędrzejczak w nieudanym makijażu

  Otylia Jędrzejczak w nieudanym makijażu

  Otylia Jędrzejczak jest nie tylko świetnym sportowcem, ale także mamą dwójki dzieci. Na instagramie chętnie pokazuje migawki z prywatnego życia.
 • Otylia Jędrzejczak: Zamknęłam pewien etap swojego życia

  Otylia Jędrzejczak: Zamknęłam pewien etap swojego życia

  Otylia Jędrzejczak ma za sobą obfity rok. W 2019 została wprowadzona do Międzynarodowej Galerii Sław, urodziła drugie dziecko i... napisała książkę. - Zamknęłam pewien etap swojego życia - powiedziała mistrzyni olimpijska i świata w pływaniu.
 • Otylia Jędrzejczak wspomina tragiczny wypadek

  Otylia Jędrzejczak wspomina tragiczny wypadek

  Otylia Jędrzejczak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio za ich pośrednictwem postanowiła poruszyć delikatny temat.
 • Otylia Jędrzejczak: Dziękuję za miłość

  Otylia Jędrzejczak: Dziękuję za miłość

  Już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Mówi, że macierzyństwo to najpiękniejsza rzecz, jaka ją w życiu spotkała. Każdego dnia okazuje Bogu wdzięczność: za wspaniałego narzeczonego, córkę i zdrowie.
 • ​Otylia Jędrzejczak pierwszą Polką w Międzynarodowej Galerii Sław Pływania

  ​Otylia Jędrzejczak pierwszą Polką w Międzynarodowej Galerii Sław Pływania

  Otylia Jędrzejczak została pierwszą Polką, która trafiła Międzynarodowej Galerii Sław Pływania. Uroczysta ceremonia w Fort Lauderdale na Florydzie odbędzie się 15 maja. Jędrzejczak w dorobku ma trzy medale igrzysk w Atenach, w tym złoty na 200 m stylem motylkowym.
 • ​Otylia Jędrzejczak poprowadzi w Łodzi treningi dla ponad 300 dzieci

  ​Otylia Jędrzejczak poprowadzi w Łodzi treningi dla ponad 300 dzieci

  Rekordowa liczba ponad 300 dzieci ma wziąć udział w niedzielnym treningu pływackim pod okiem Otylii Jędrzejczak w Zatoce Sportu w Łodzi. "Liczy się dobra zabawa, bo drogę w sporcie zaczyna się od polubienia treningów" - zapowiada mistrzyni olimpijska z Aten.
 • Otylia Jędrzejczak: zdradziła, czym zajmuje się dziś

  Otylia Jędrzejczak: zdradziła, czym zajmuje się dziś

  Otylia Jędrzejczak jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich sportowców. Na swoim koncie ma podwójne mistrzostwo świata.
 • Irena Szewińska nie żyje. "Będzie nam Pani brakowało"

  Irena Szewińska nie żyje. "Będzie nam Pani brakowało"

  - Będzie nam Pani brakowało - zgodnie twierdzą wybitni polscy sportowcy po śmierci najbardziej utytułowanej spośród nich Ireny Szewińskiej. Niektórzy, jak Anita Włodarczyk, Justyna Kowalczyk i Adam Małysz, odbierali z jej rąk olimpijskie medale.
 • Otylia Jędrzejczak ponownie zainspirowała najmłodszych

  Otylia Jędrzejczak ponownie zainspirowała najmłodszych

  Blisko 800 dzieci z klubów z całej Polski , a także z Ukrainy, wzięło udział w III Mikołajkowej Olimpiadzie Pływackiej o puchar Otylii Jędrzejczak, która zakończyła się w niedzielę w Dębicy. W trakcie dwudniowego spotkania młodzi pływacy i ich rodzice mogli bezpłatnie zasięgnąć porady dietetyka sportowego oraz spotkali się z brązową medalistką igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro Oktawią Nowacką.

Zdjęcia - Otylia Jędrzejczak (1)

 • film.interia.pl
  Charytatywny Bal Dziennikarzy: Tak się bawiły gwiazdy i politycy

Filmy - Otylia Jędrzejczak (13)

 • Otylia Jędrzejczak dla Interii: Właśnie to będzie dla mnie najpiękniejsze. Wideo

  Jeśli będę każdego dnia wstawała rano i się uśmiechała, to właśnie to będzie dla mnie w życiu najpiękniejsze. Mój tata był dla mnie wymagający, bo każdy rodzic jeśli chce, żeby w życiu dziecko coś osiągnęło musi taki być. Ja też będę wymagająca dla swoich dzieci - mówi w szczerej rozmowie z Interią mistrzyni olimpijska w pływaniu z 2004 roku Otylia Jędrzejczak.
 • Anita Włodarczyk: Miałam we wtorek lecieć do Tokio. Wideo

  We wtorek przygotowująca się do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich Anita Włodarczyk miała wylecieć na kolejne zgrupowanie do Tokio. - Z powodu przedłużającej się kontuzji moje plany wyjazdu do Japonii przesunęły się na grudzień - mówi w rozmowie z Interią.
 • Anita Włodarczyk: Otylia Jędrzejczak jest wzorem do naśladowania. Wideo

  - Wielki szacunek dla Otylii Jędrzejczak, że potrafiła się podnieść po swoich perypetiach życiowych. Potrafiła z tak dużej osobistej tragedii wyjść na prostą - mówi w rozmowie z Interią Anita Włodarczyk, która pojawiła się na premierze biografii Otylii Jędrzejczak "Otylia-Moja historia."
 • Otylia Jędrzejczak dla Interii: Doceniam to co mam. Wideo

  - Słowo szczęście staram się bardzo sporadycznie używać, bardzo delikatnie, bo wtedy kiedy byłam szczęśliwa w stu procentach, to moje życie obróciło się o sto osiemdziesiąt stopni - wyznaje w szczerej rozmowie z Interią mistrzyni olimpijska w pływaniu z Aten Otylia Jędrzejczak.