Otylia Jędrzejczak

Artykuły - Otylia Jędrzejczak (128)

 • Otylia Jędrzejczak tęskniła za pływaniem. Prosi o rozsądny powrót do sportu

  Otylia Jędrzejczak tęskniła za pływaniem. Prosi o rozsądny powrót do sportu

  Piątkowa konferencja premiera Mateusza Morawieckiego przywiała nieco optymizmu dla niektórych branż z sektora sportu. Otylię Jędrzejczak szczególnie ucieszyło otwarcie pływalni. Mistrzyni olimpijska wystosowała jednak apel do amatorów sportu.
 • Otylia Jędrzejczak pożegnała zmarłego Jana Wiederka

  Otylia Jędrzejczak pożegnała zmarłego Jana Wiederka

  Do wieczności w wieku 72 lat odszedł Jan Wiederek, trener m.in. naszej wybitnej pływaczki Otylii Jędrzejczak. Mistrzyni olimpijska we wzruszający sposób, wracając do swoich początków, pożegnała się ze swoim mentorem.
 • Otylia Jędrzejczak miała operację. Trafiła do szpitala nagle!

  Otylia Jędrzejczak miała operację. Trafiła do szpitala nagle!

  Otylia Jędrzejczak (37 l.) całe życie poświęciła karierze sportowej. Nawet gdy już nie startowała w zawodach, była mistrzyni olimpijska, zaczęła szkolić przyszłych zawodowych pływaków. To spowodowało, że zdrowie sportsmenki w końcu ucierpiało i trafiła nagle na stół operacyjny.
 • Otylia Jędrzejczak o rozmowie z ministrem Glińskim: Myślę, że udało się znaleźć kompromis

  Otylia Jędrzejczak o rozmowie z ministrem Glińskim: Myślę, że udało się znaleźć kompromis

  Otylia Jędrzejczak przedstawiła w piątek wicepremierowi, ministrowi sportu Piotrowi Glińskiemu i wiceminister resortu Annie Krupce stanowisko środowiska pływackiego w związku z nowymi obostrzeniami dot. m.in. zamknięcia pływalń. - Myślę, że udało się nam znaleźć kompromis - poinformowała.
 • Otylia Jędrzejczak zaskoczona zamknięciem basenów

  Otylia Jędrzejczak zaskoczona zamknięciem basenów

  Otylia Jędrzejczak przyznała, że zaskoczyła ją wiadomość o zamknięciu basenów z powodu pandemii koronawirusa. "W wodzie jest chlor, dzięki czemu jest to miejsce bezpieczniejsze od innych" - napisała na portalu społecznościowym była znakomita pływaczka.
 • Otylia Jędrzejczak: Dzieci garną się do pływania

  Otylia Jędrzejczak: Dzieci garną się do pływania

  Otylia Jędrzejczyk po zakończeniu zawodowej kariery bardzo zaangażowała się w promocję swojej dyscypliny wśród dzieci. Mistrzyni olimpijska w pływaniu mówi też o coraz więcej znaczącej roli kobiet w sporcie. - W tym momencie wiedza kobiet na temat pracy z kobietami oraz działalności zarządczej jest trochę odsuwana na bok - powiedziała Jędrzejczak do mikrofonu Interii.
 • Gwiazdy zdradzają, co robią, żeby nie przytyć podczas domowej izolacji

  Gwiazdy zdradzają, co robią, żeby nie przytyć podczas domowej izolacji

  Krzysztof Ibisz biega po klatce schodowej. Otylia Jędrzejczak udowadnia, że nawet w drodze między lodówką i blatem kuchennym można wykonywać ćwiczenia. A Karolina Gilon wymachuje butelkami wody. Oto pomysły gwiazd na aktywność fizyczną podczas domowej izolacji.
 • Otylia Jędrzejczak w nieudanym makijażu

  Otylia Jędrzejczak w nieudanym makijażu

  Otylia Jędrzejczak jest nie tylko świetnym sportowcem, ale także mamą dwójki dzieci. Na instagramie chętnie pokazuje migawki z prywatnego życia.
 • Otylia Jędrzejczak: Zamknęłam pewien etap swojego życia

  Otylia Jędrzejczak: Zamknęłam pewien etap swojego życia

  Otylia Jędrzejczak ma za sobą obfity rok. W 2019 została wprowadzona do Międzynarodowej Galerii Sław, urodziła drugie dziecko i... napisała książkę. - Zamknęłam pewien etap swojego życia - powiedziała mistrzyni olimpijska i świata w pływaniu.
 • Otylia Jędrzejczak wspomina tragiczny wypadek

  Otylia Jędrzejczak wspomina tragiczny wypadek

  Otylia Jędrzejczak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio za ich pośrednictwem postanowiła poruszyć delikatny temat.

Zdjęcia - Otylia Jędrzejczak (1)

 • film.interia.pl
  Charytatywny Bal Dziennikarzy: Tak się bawiły gwiazdy i politycy

Filmy - Otylia Jędrzejczak (12)

 • Otylia Jędrzejczak dla Interii: Nie nudzę się. Wideo

  Trwa Otylia Swim Tour. W tym roku przed nami jeszcze dwa spotkania. Dzieci garną się do pływania i to mnie cieszy. Realizowane są projekty Fundacji Otylii Jędrzejczak - mówi w rozmowie z Interią mistrzyni olimpijska w pływaniu z 2004 roku Otylia Jędrzejczak.
 • Otylia Jędrzejczak dla Interii: Dzieci i ja jesteśmy szczęśliwi. Wideo

  W czasie, gdy realizuję swoje projekty mam na szczęście cudowną opiekę nad moimi dziećmi od najlepszej instytucji, czyli od babci i dziadka. Sport nauczył mnie dyscypliny i wszystko udaje się mi pogodzić. Jeśli chodzi o moją książkę, którą wydałam w ubiegłym roku, to odzew był bardzo pozytywny. Póki co nie planuję kolejnej - zdradza w rozmowie z Interią mistrzyni olimpijska w pływaniu z 2004 roku Otylia Jędrzejczak. Czy Polska może liczyć na medal olimpijski w pływaniu w Tokio? Reakcja Otylii Jędrzejczak na to pytanie nie pozostawia wątpliwości.
 • Otylia Jędrzejczak dla Interii: Właśnie to będzie dla mnie najpiękniejsze. Wideo

  Jeśli będę każdego dnia wstawała rano i się uśmiechała, to właśnie to będzie dla mnie w życiu najpiękniejsze. Mój tata był dla mnie wymagający, bo każdy rodzic jeśli chce, żeby w życiu dziecko coś osiągnęło musi taki być. Ja też będę wymagająca dla swoich dzieci - mówi w szczerej rozmowie z Interią mistrzyni olimpijska w pływaniu z 2004 roku Otylia Jędrzejczak.
 • Anita Włodarczyk: Miałam we wtorek lecieć do Tokio. Wideo

  We wtorek przygotowująca się do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich Anita Włodarczyk miała wylecieć na kolejne zgrupowanie do Tokio. - Z powodu przedłużającej się kontuzji moje plany wyjazdu do Japonii przesunęły się na grudzień - mówi w rozmowie z Interią.