InteriaTV - otwieranie

Filmy - Otwieranie (6)

 • Nigdy nie otwierajcie tak szampana. On się o tym przekonał

  Mężczyzna chciał pokazać jak otwiera szampana. Coś poszło jednak źle. Zobaczcie sami.
 • Chcieli otworzyć butelkę szampana nożem. Finał?

  Grupa kumpli wpadła na pewien pomysł. Chcieli przy pomocy noża otworzyć butelkę szampana. Finał?
 • Bezpieczne otwieranie wina musującego

  Korkowane wina musujące i szampany to doskonały sposób choćby na uczczenie specjalnych okazji - jak nic kojarzy się ze świętowaniem! Wszystkie są jednak korkowane, a ich otwieranie może sprawić kłopotów wielu z nas. Może być też niebezpieczne lub uszkodzić coś w domu. Jak więc otwierać wino musujące - w bezpieczny sposób? Zobaczcie nasz poradnik!
 • Awaryjne otwieranie kłódki

  Niewielkie kłódki, których używamy czasem w domu, zdają się być przeszkodą nie do pokonania w sytuacji, gdy zapomnimy szyfru czy zgubimy kluczyk. Jeśli potrzebujecie otworzyć niewielką kłódkę, a nie macie sprzętu (w postaci np. nożyc do metalu), spróbujcie otworzyć ją naszymi sposobami - są naprawdę proste!
 • Jak otworzyć wino bez korkociągu?

  Butelka wina nie musi stać nieruszona, jeśli nie macie korkociągu! Choć ten jest najwygodniejszą formą otwierania butelki, są również inne sposoby, by poradzić sobie z tym charakterystycznym zamknięciem. Zobaczcie nasz sposób - to dziecinnie proste!
 • Jak otworzyć butelkę bez otwieracza?

  Jak otworzyć butelkę bez otwieracza? To pytanie nie raz zadawaliśmy sobie i zawsze przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie, właśnie wtedy, kiedy pod ręką nie ma otwieracza... Brak tego małego urządzenia nie musi oznaczać jednak końca rozrywki z kapslowanymi napojami! Piwo czy inne napoje możecie otworzyć na kilka innych sposobów - zobaczcie nasz poradnik!