otwarte

Artykuły - Otwarte (235)

 • W najbliższą niedzielę sklepy będą otwarte

  W najbliższą niedzielę sklepy będą otwarte

  W niedzielę 28 kwietnia sklepy będą otwarte. W kolejną niedzielę 5 maja będzie obowiązywać zakaz handlu.
 • W jakich godzinach są otwarte sklepy w Wielką Sobotę?

  W jakich godzinach są otwarte sklepy w Wielką Sobotę?

  Kto zaplanował zakupy świąteczne na dziś (Wielki Piątek), będzie mieć na to więcej czasu. Godziny pracy wydłużają niektóre galerie handlowe i markety, które będą czynne nawet do godz. 23. W sobotę zaś sklepy będą pracować krócej. Do godz. 12.30 będzie otwarty Lidl, do godz. 13 Tesco, Kaufland, Biedronka, Auchan i Carrefour. O 13.30 zostaną zamknięte sklepy Piotr i Paweł oraz Netto.
 • Sklepy Biedronka w Wielką Sobotę otwarte do 16

  Sklepy Biedronka w Wielką Sobotę otwarte do 16

  15 kwietnia 2017 r. wszystkie sklepy sieci Biedronka będą czynne do godziny 16 w związku z przypadającą w tym dniu Wielką Sobotą.
 • Zobacz gotowe osiedle Browar Lubicz

  Zobacz gotowe osiedle Browar Lubicz

  Chcesz zobaczyć apartamenty w jednej z najlepszych krakowskich inwestycji? W ten weekend, firma Balmoral Properties organizuje dni otwarte w osiedlu Browar Lubicz.
 • Kusząca propozycja OFE. Rząd na nią przystanie?

  Kusząca propozycja OFE. Rząd na nią przystanie?

  Otwarte Fundusze Emerytalne chcą się wkupić w łaski rządu. Wkrótce mają zgłosić propozycję współfinansowania jednego z flagowych projektów rządu Donalda Tuska, czyli programu Inwestycje Polskie.
 • Sejm i Senat otwarte dla zwiedzających

  Sale obrad plenarnych i kolumnową czy gabinet marszałka Senatu mogą chętni zobaczyć w niedzielę, jeśli pojawią się na Wiejskiej. Z okazji Święta Niepodległości w Sejmie i Senacie zorganizowano dzień otwarty i jak zwykle cieszy się dużą popularnością zwiedzających.
 • Black Sabbath: "Drzwi wciąż są otwarte"

  Black Sabbath: "Drzwi wciąż są otwarte"

  Pomimo ultimatum ze strony perkusisty Billa Warda, który zamierza storpedować "come back" Black Sabbath z powodu niesatysfakcjonującej propozycji finansowej, muzycy zespołu zamierzają powrócić na scenę. Nawet bez oryginalnego bębniarza.
 • W trzy lata OFE zarobiły prawie 15 proc.

  W trzy lata OFE zarobiły prawie 15 proc.

  Średnia ważona stopa zwrotu wszystkich otwartych funduszy emerytalnych za okres ostatnich trzech lat (od 30 września 2008 r. do 30 września 2011 r.) wyniosła 14,73 procent. Przeciętnie w tym okresie, OFE zarobiły ok 5 proc. rocznie - poinformowała Komisja Nadzoru Finansowego.
 • Katastroficzny raport GUS

  Katastroficzny raport GUS

  Zdaniem GUS emerytury niezależnie od tego czy będą pochodziły z ZUS czy ZUS i OFE będą na tym samym poziomie, zaś emerytury kapitałowe w długim okresie nigdy nie będą wysokie.
 • Otwarcie największych BIO Delikatesów sieci Organic Farma Zdrowia.

  Zarząd spółki informuje, że 23 października, w Galerii Mokotów, na powierzchni 143m2 zostały otwarte największe Delikatesy sieci Organic Farmy Zdrowia. Intensywny przepływ klientów w skromniejszym rozmiarami poprzednim lokalu, skłonił firmę do przejęcia kilka razy większej powierzchni. Dziś to największe w kraju delikatesy z żywnością ekologiczną. Poprawia się nie tylko komfort zakupów ale i możliwość organizowania m.in. degustacji żywności i pokazów BIO kosmetyków. W delikatesach tych

Filmy - Otwarte (1)

 • Ma oczy szeroko otwarte

  Nie umie robić zdjęć, zawsze była ciekawa świata, a zainspirował ją Toni Halik - swoje podróżnicze sekrety zdradziła nam Martyna Wojciechowska.