otwarte

Artykuły - Otwarte (311)

 • W jakich godzinach są otwarte sklepy w Wielką Sobotę?

  W jakich godzinach są otwarte sklepy w Wielką Sobotę?

  Kto zaplanował zakupy świąteczne na dziś (Wielki Piątek), będzie mieć na to więcej czasu. Godziny pracy wydłużają niektóre galerie handlowe i markety, które będą czynne nawet do godz. 23. W sobotę zaś sklepy będą pracować krócej. Do godz. 12.30 będzie otwarty Lidl, do godz. 13 Tesco, Kaufland, Biedronka, Auchan i Carrefour. O 13.30 zostaną zamknięte sklepy Piotr i Paweł oraz Netto.
 • Sklepy Biedronka w Wielką Sobotę otwarte do 16

  Sklepy Biedronka w Wielką Sobotę otwarte do 16

  15 kwietnia 2017 r. wszystkie sklepy sieci Biedronka będą czynne do godziny 16 w związku z przypadającą w tym dniu Wielką Sobotą.
 • Zobacz gotowe osiedle Browar Lubicz

  Zobacz gotowe osiedle Browar Lubicz

  Chcesz zobaczyć apartamenty w jednej z najlepszych krakowskich inwestycji? W ten weekend, firma Balmoral Properties organizuje dni otwarte w osiedlu Browar Lubicz.
 • Kusząca propozycja OFE. Rząd na nią przystanie?

  Kusząca propozycja OFE. Rząd na nią przystanie?

  Otwarte Fundusze Emerytalne chcą się wkupić w łaski rządu. Wkrótce mają zgłosić propozycję współfinansowania jednego z flagowych projektów rządu Donalda Tuska, czyli programu Inwestycje Polskie.
 • Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich

  22 instytucje i ich filie wezmą udział w organizowanym w niedzielę Dniu Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich. Zwiedzający będą mogli obejrzeć wystawy stałe i czasowe, poznać muzealne pracownie oraz projekty realizowane przez te placówki.
 • Sejm i Senat otwarte dla zwiedzających

  Sale obrad plenarnych i kolumnową czy gabinet marszałka Senatu mogą chętni zobaczyć w niedzielę, jeśli pojawią się na Wiejskiej. Z okazji Święta Niepodległości w Sejmie i Senacie zorganizowano dzień otwarty i jak zwykle cieszy się dużą popularnością zwiedzających.
 • KUL uruchomił Uniwersytet Otwarty

  Katolicki Uniwersytet Lubelski utworzył Uniwersytet Otwarty, na którym oferuje zajęcia z rozmaitych dziedzin wiedzy przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych, niezależnie od wykształcenia. Zapisy już się rozpoczęły; zajęcia są płatne.
 • Wszystkie kąpieliska otwarte - sinice odpłynęły

  Po ponownych badaniach wody powiatowi inspektorzy sanitarni otworzyli we wtorek wszystkie - zamknięte w piątek z powodu sinic - kąpieliska w Trójmieście. Nie ma też przeciwwskazań do kąpieli na innych plażach nad Zatoką Gdańską oraz nad otwartym morzem.
 • Pierwsze zajęcia w Uniwersytecie Otwartym KUL

  Wykładem z etyki dla stypendystów Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" zainicjowano w poniedziałek działalność Uniwersytetu Otwartego KUL w Lublinie. Uniwersytet Otwarty to oferta uczelni dla wszystkich zainteresowanych, którzy nie są jej studentami.

Filmy - Otwarte (1)

 • Ma oczy szeroko otwarte

  Nie umie robić zdjęć, zawsze była ciekawa świata, a zainspirował ją Toni Halik - swoje podróżnicze sekrety zdradziła nam Martyna Wojciechowska.