OTP

Artykuły - OTP (16)

 • Krótka sprzedaż już w wakacje na GPW?

  Krótka sprzedaż już w wakacje na GPW?

  Transakcje tzw. krótkiej sprzedaży mogą pojawić się na GPW na początku wakacji tego roku - poinformował dziennikarzy prezes GPW Ludwik Sobolewski.
 • Wkrótce wyrok ws. manipulacji Sorosa

  Węgierski Sąd Najwyższy ogłosi 11 grudnia orzeczenie w sprawie funduszu Soros Fund Management LLC George'a Sorosa, który odwołał się w sprawie nałożonej kary za manipulowanie kursem akcji banku OTP Bank Nyrt. w ub. roku - pisze "Nepszabadsag".
 • Bank z Rosji też chce aliansu z OTP

  Bank z Rosji też chce aliansu z OTP

  Wczoraj bank PKO BP przyznał, że jest poważnie zainteresowany kupnem AIG Banku Polska (części przeżywającej olbrzymie tarapaty amerykańskiej grupy AIG). Sprawę akwizycji komplikują jednak doniesienia, że AIG chce sprzedać bank w pakiecie z innym aktywami, którymi niekoniecznie musi być zainteresowany PKO.
 • Rosjanie przejmują banki w regionie

  Rosjanie przejmują banki w regionie

  OAO Sbierbank prowadził rozmowy z austriackim Raiffeisen Bank i węgierskim bankiem OTP - podały anonimowe źródła zbliżone do Sbierbanku.
 • Morgan Stanley podgląda OTP

  Morgan Stanley obniżył rekomendację dla węgierskiego banku OTP do "niedoważaj" z "równoważ". Cena docelowa OTP została obniżona do 2600 HUF z 7000 HUF.
 • Węgierskie plotki przeceniają złotego

  Złotemu najbardziej zaszkodziły plotki o kłopotach największego węgierskiego banku OTP, które przełożyły się na spadek notowań forinta.
 • Węgrzy chcą ruszyć na warszawski parkiet

  Węgierski bank OTP chce być wkrótce notowany na warszawskiej giełdzie. Bank nie prowadzi rozmów w sprawie wymiany akcji z PKO BP - poinformował podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Sandor Csanyi, prezes banku.
 • Zawiadomienie o wypłacie dywidend za rok 2007

  Raport bieżący nr 139/2008Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd spółki ČEZ, a. s., z siedzibą przy ul. Duhová 2/1444, 140 53 Praga 4, nr REGON 45274649, zarejestrowanej w rejestrze sądowym prowadzonym przez Sąd Miejski w Pradze, oddział B, wpis nr 1581, informuje, że zwyczajne walne zgromadzenie spółki, które miało miejsce dnia 21. maja 2008 roku, zdecydowało o wypłaceniu akcjonariuszom spółki za rok obrotowy 2007 dywidendy w wysokości
 • Zmiana wpływu na spółkę MOL

  Raport bieżący nr 9/2008Podstawa prawna: Inne uregulowania Treść: Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych (Dz. U. Nr 209, poz. 1744). W oparciu o przepisy Artykułu 55 (2) węgierskiej ustawy o rynkach kapitałowych, Węgierska Spółka Akcyjna Przemysłu Naftowego i Gazownictwa MOL niniejszym informuje, iż 24 stycznia 2008 r., zgodnie z Artykułem 61 ustawy o r
 • Pekao wyprzedziło PKO BP

  Pekao i PKO BP najdroższe w historii. BPH i Bank Austria (BACA) bliskie rekordów. Powód? Napływ zagranicznego kapitału winduje ceny.