oszukane

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Oszukane (Film (2013) Reż.Marcin Solarz) ,

Artykuły - Oszukane (57)

 • Sylwia Boroń: Trzecia siostra

  Sylwia Boroń: Trzecia siostra

  "Oszukane" to historia przypadkowego spotkania dwóch bliźniaczo podobnych nastolatek, które prowadzi do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Młoda aktorka Sylwia Boroń wciela się w postać "tej trzeciej" siostry.
 • Kamil Kula: Kocha dwie dziewczyny

  Kamil Kula: Kocha dwie dziewczyny

  Dotychczas znaliśmy go z serialu "Hotel 52", jednak Kamil Kula nie zamierza występować tylko w serialu Polsatu. Już 10 maja do kin trafi film "Oszukane", który jest kinowym debiutem młodego aktora.
 • "Oszukane": Czy kiedy zechce odejść, oczy jej nie mrugną?

  "Oszukane": Czy kiedy zechce odejść, oczy jej nie mrugną?

  "Oszukane" to oparta na faktach, emocjonalnie wyczerpująca, pełna napięcia i niespodziewanych zwrotów akcji opowieść o siostrach, matkach i niekompetentnych lekarzach. Czy popełniona przed laty lekarska pomyłka może wymazać przeszłość, zmienić teraźniejszość i gruntownie zmienić marzenia o przyszłości?
 • Nieprawdopodobna pomyłka sprzed lat

  Nieprawdopodobna pomyłka sprzed lat

  "Oszukane" to historia przypadkowego spotkania dwóch bliźniaczo podobnych nastolatek, które prowadzi do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Ewa Skibińska i Artur Żmijewski grają w obrazie Marcina Solarza rodziców, którzy za wszelką cenę próbują chronić swoją rodzinę. Aktorka opowiada o swojej roli.
 • Karolina Chapko: Stać się kobietą

  Karolina Chapko: Stać się kobietą

  10 maja na ekrany kin trafi oparty na faktach dramat "Oszukane". Karolina Chapko, odtwórczyni roli jednej z tytułowych sióstr, przyznała, że obraz w reżyserii Marcina Solarza powinien sprowokować jeśli nie publiczną debatę, to przynajmniej "dialog w rodzinach".
 • Katarzyna Herman: Kłamałam na spowiedzi

  Katarzyna Herman: Kłamałam na spowiedzi

  Katarzyna Herman, którą od 10 maja będziemy oglądać na ekranach kin w filmie "Oszukane", w wywiadzie dla "Gali" odważnie zwierza się z prywatnych kłamstewek.
 • Siostry Chapko: Jesteśmy dla siebie konkurencją

  Siostry Chapko: Jesteśmy dla siebie konkurencją

  10 maja na ekrany kin trafi oparty na faktach dramat "Oszukane". Główne role sióstr, które podmienione zostały w szpitalu, grają prawdziwe bliźniaczki: Karolina i Paulina Chapko.
 • OPZZ: Pracujący zostali oszukani?

  OPZZ: Pracujący zostali oszukani?

  Propozycja towarzystw emerytalnych dotycząca sposobu wypłaty emerytom zebranych przez nich w OFE pieniędzy uzmysłowiła pracującym, że zostali oszukani - oświadczyło w czwartek w komunikacie Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych.
 • Bliźniaczki odnalezione po latach

  Bliźniaczki odnalezione po latach

  Historia podmienionych w szpitalu niemowląt stała się inspiracją dla twórców filmu "Oszukane" Marcina Solarza. W rolach głównych wystąpiły Karolina i Paulina Chapko. Film wejdzie do kin w maju.
 • Herman i Żmijewski w "Oszukanych"

  Herman i Żmijewski w "Oszukanych"

  Historia podmienionych w szpitalu sióstr nie tylko diametralnie zmieniła życie dwóch rodzin, ale też poruszyła całą Polskę. Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film "Oszukane", z doskonałą Katarzyną Herman ("Kochaj i tańcz") i Arturem Żmijewskim ("Mój rower") zobaczymy w kinach już 10 maja.