osunięcie ziemi

Artykuły - Osunięcie ziemi (3)

Filmy - Osunięcie ziemi (4)

 • Potężne osunięcie ziemi w Norwegii. Domy trafiły do morza

  Przerażające sceny rozegrały się w pobliżu norweskiej miejscowości Alta. Olbrzymia połać nadmorskiego terenu została wprost ciśnięta do morza przez osuwającą się ziemię. Zniszczonych została kilka budynków. Autor nagrania to mieszkaniec jednego z nich. Gdy zorientował się, że grunt się przemieszcza, uciekł w bezpieczne miejsce. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Według policji i naukowców podobne osunięcia ziemi mogą się w najbliższym czasie powtórzyć.
 • Osunięcia ziemi zdewastowały drogę i budynki

  Osunięcie ziemi w miejscowości Morris Chapel w Stanach Zjednoczonych spowodowało ogromne zniszczenia. Zapadła się główna droga, ale zdewastowane zostały także budynki.
 • Po katastrofie w Warszawie: kiedy koniec utrudnień?

  W związku z osunięciem się ziemi na budowie 2. linii metra w Warszawie zamknięto ruch na Wisłostradzie i Moście Świętokrzyskim. Sytuację komentuje Adam Sobieraj, rzecznik stołecznego Zarządu Dróg Miejskich (TVN24/x-news).
 • Katastrofa na budowie metra. Korki w Warszawie

  Maszyna drążąca tunel 2. linii warszawskiego metra natrafiła na ciek wodny, nieuwzględniony wcześniej na mapach geologicznych. Nastąpiło osunięcie się ziemi, prace wstrzymano. Nikomu nic się nie stało; woda zalała jednak część budowanej stacji "Powiśle" (TVN24/x-news).