ostrze

Artykuły - Ostrze (8)

 • Przeżył rok z nożem wbitym w klatkę. Nie miał o tym pojęcia

  Przeżył rok z nożem wbitym w klatkę. Nie miał o tym pojęcia

  Niezwykła historia zdarzyła się pewnemu Filipińczykowi, który po przejściu rutynowego badania w pracy dowiedział się, że we wnętrzu jego klatki piersiowej znajduje się 10-centymetrowe ostrze. Mężczyzna 14 miesięcy wcześniej został napadnięty i lekarze po prostu… zszyli ranę.
 • Najlepsze maszynki do samodzielnego strzyżenia włosów

  Najlepsze maszynki do samodzielnego strzyżenia włosów

  Choć to o kobietach mówi się „płeć piękna”, a ilość damskich przyborów w łazience często kilkukrotnie przekracza liczebnością ilość akcesoriów męskich, to jednak panowie również lubią zadbać o swój wygląd – w końcu nienagannie przystrzyżony zarost i włosy świadczą o schludności i elegancji.
 • Historia gładkiej twarzy

  Historia gładkiej twarzy

  Wstajesz rano i jeszcze półprzytomny stajesz przed lustrem z pytaniem: "golić się, czy się nie golić?". Zastanawialiście się, dlaczego musimy się golić i jaką drogę przeszły narzędzia do golenia?
 • Klimat na ostrzu noża

  Klimat na ostrzu noża

  Polityka klimatyczna UE nie zmieni się - przynajmniej na razie. Zaostrzenie wymagań co do emisji CO2 będzie miało zróżnicowane skutki dla krajów członkowskich. Charakterystyczne, jest to że właśnie politycy Danii i Niemiec, których mieszkańcy zużywają najwięcej CO2 na głowę, tak mocno krytykują Polskę jako hamulcowego polityki klimatycznej.
 • Grecja na ostrzu noża

  W poniedziałek euro traciło na wartości w stosunku do dolara, ponieważ greckie partie koalicyjne nadal nie porozumiały się w sprawie zaakceptowania warunków otrzymania nowej transzy pomocy finansowej od międzynarodowych pożyczkodawców.
 • Poczuj ostrze Legion Of The Damned

  Poczuj ostrze Legion Of The Damned

  Holenderscy thrashmetalowcy z formacji Legion Of The Damned przygotowują nową wersję albumu "Elegy For The Weak" (nowy tytuł "Feel The Blade), wydanego w 2003 roku jeszcze pod nazwą Occult.
 • Falkenbach i "Ogniste Ostrze"

  Falkenbach i "Ogniste Ostrze"

  Pagan / vikingmetalowy Falkenbach, jednoosobowy projekt pochodzącego z Islandii, mieszkającego na co dzień w Niemczech, Vratyas Vakyas, wyda 25 listopada album "Heralding The Fireblade". Anonsowany materiał nie jest jednak nową płytą Falkenbach, a wzbogaconą wersją wcześniej nie wydanego, debiutanckiego longplaya "Fireblade".
 • Hear'Say na ostrzu noża?

  Hear'Say na ostrzu noża?

  Członkowie brytyjskiej grupy Hear'Say, którzy niedawno przeżywali emocje związane z odejściem Kym Marsh, teraz muszą skupić się na promocji swojego kolejnego singla. Od jego wyniku na brytyjskiej liście przebojów zależy bowiem to, czy wytwórnia Polydor przedłuży z nimi kontrakt płytowy.