ostatni wywiad

Artykuły - Ostatni wywiad (5)

 • Ostatni wywiad Marilyn Monroe

  Ostatni wywiad Marilyn Monroe

  Od nieśmiałej dziewczyny z fabryki samolotów do ikony popkultury i symbolu seksu. Norma Jeane miała wiele twarzy - wystarczał jej ułamek sekundy, żeby stać się kimś zupełnie innym. Tak stworzyła Marilyn Monroe, zapewniając sobie przepustkę do nieśmiertelności.
 • Azja w obiektywie Pięciu Smaków

  Azja w obiektywie Pięciu Smaków

  Azja w obiektywie, czyli nowa sekcja podczas tegorocznych Pięciu Smaków, to ostatni wywiad z dziennikarzem i podróżnikiem Tiziano Terzanim oraz nietypowe spojrzenie na Phnom Penh. Europejczycy portretują Azję z perspektywy Starego Kontynentu.
 • Ostatni wywiad Amy Winehouse

  Ostatni wywiad Amy Winehouse

  Zmagała się ze sceniczną tremą. Chciała nauczyć się dobrze grać na trąbce i na gitarze. O czym jeszcze opowiedziała Amy Winehouse w swoim ostatnim wywiadzie?
 • Elizabeth Taylor: Ostatni wywiad?

  Elizabeth Taylor: Ostatni wywiad?

  Schorowana, 74-letnia aktorka Elizabeth Taylor udzieli w najbliższych dniach wywiadu telewizyjnego, który prawdopodobnie będzie ostatnim w jej karierze artystycznej. Taylor znana jest z ról w produkcjach "Kotka na gorącym blaszanym dachu" z 1958 roku, "Kleopatra" z 1963 roku czy "Ojciec panny młodej" z 1950 roku. Za kreacje stworzone w "Butterfield 8" oraz "Kto się boi Virginii Wolf?" została nagrodzona Oscarem dla najlepszej aktorki.
 • Ostatni wywiad z premierem Millerem

  Ustępujący premier nie ma wątpliwości, że przedsiębiorcy będą wspominać jego rządy z rozrzewnieniem. Na pewno?

Filmy - Ostatni wywiad (2)