osobowość telewizyjna

Artykuły - Osobowość telewizyjna (18)

 • Gessler, Ibisz czy Szulim?

  Gessler, Ibisz czy Szulim?

  Tadeusz Sznuk, Magda Gessler, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Szulim oraz Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk - oto gwiazdy polskich mediów, które będą walczyć o tegoroczną Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii osobowość telewizyjna.
 • Osobowość: Gessler czy Górski?

  Osobowość: Gessler czy Górski?

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Kto zdobędzie wyróżnienie w kategorii "osobowość telewizyjna"? O statuetkę z czterema mężczyznami rywalizuje jedna kobieta. Da im radę? Przyjrzyjmy się wszystkim nominowanym.
 • Adam Sztaba- Biografia

  Polski kompozytor, pianista, dyrygent, aranżer i producent muzyczny, osobowość telewizyjna.
 • Michał Piróg- Biografia

  Polski tancerz i choreograf, prezenter, reporter, a także osobowość telewizyjna. Urodzony 28 maja 1979 roku w Kielcach.
 • Dla kogo Wiktory?

  Dla kogo Wiktory?

  W niedzielę, 30 października, poznamy laureatów Wiktorów. Nagrody dla osobowości telewizyjnych minionego roku zostaną wręczone już po raz 26. Galę poprowadzi Marcin Prokop, a uroczystość uświetni występ grupy MoCarta.
 • Jarosław Gugała: Dziennikarz, dyplomata, piosenkarz

  Jarosław Gugała: Dziennikarz, dyplomata, piosenkarz

  Prawdziwy dziennikarski autorytet i osobowość telewizyjna, wielokrotnie nominowany do Telekamer Tele Tygodnia. Człowiek wielu talentów - językowych (skończył iberystykę), muzycznych (gra na fortepianie i śpiewa w Zespole Reprezentacyjnym), dyplomatycznych (był ambasadorem w Urugwaju)...
 • Oprah Winfrey ma swoją sieć kablową

  Oprah Winfrey ma swoją sieć kablową

  Oprah Winfrey, niezwykle popularna w USA osobowość telewizyjna, zainagurowała w sobotę, 1 stycznia, działalność swojej sieci telewizji kablowej jednogodzinnym programem, w którym zaprezentowała swoje propozycje i zamierzenia.
 • Wiktory: Ibisz największym przegranym

  Wiktory: Ibisz największym przegranym

  Krzysztof Ibisz okazał się największym przegranym Wiktorów 2009. Dziennikarz był nominowany w aż trzech kategoriach: Najlepszy Prezenter TV, Osobowość Telewizyjna i Wiktor Publiczności, ale nie otrzymał ani jednej statuetki.
 • Lis, Górniak czy Wojewódzki?

  Lis, Górniak czy Wojewódzki?

  Lis, Górniak, Ibisz, Buzek, Karolak, Cichopek, Durczok, Kowalczyk, Wojewódzki, a może Torbicka? Jubileuszowa, 25. gala wręczenia Wiktorów, nagród dla najbardziej popularnych osobowości telewizyjnych, odbędzie się 21 maja, o godz. 21.20 w siedzibie Telewizji Polskiej.
 • Dlaczego Dymna płacze?

  Dlaczego Dymna płacze?

  Nie tańczy i nie śpiewa, a otrzymała tegorocznego Wiktora w kategorii "osobowość telewizyjna". Anna Dymna odebrała nagrodę honorującą wybitne osobowości małego ekranu w poniedziałek, 11 maja, w Warszawie.

Filmy - Osobowość telewizyjna (1)